Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğim vallahi ayaga kalktigimda yada aniden bacak hareketi yaptığında kasığım agriyor o normal diyorum artik hadi. Ama catlatma iğnesinden beri yani Perşembe den beri bi 4 gündür ömrümde ilk defa göğüs hassasiyetim oldu. Ne adette ne aşılamada ilaçta asla bilmem göğüs ağrısı. Ama şuan uçlarına ellenmiyor. Aceba prolaktin mi yukseldi dedim ama geçen hafta bakildi kanda normaldi hiçte sorunum olmadi prolaktinle. Bilemedim neden

KizlarDoktorum dönüs yaptii yumurtan catlamis günün gecince test yaptir dedi ama günüme cook var daha nasil bekleyeceğim bilmiyorum ben iğne ile öne geldi diye düşünmüştüm

Ayyy geliriz ben de cam balkon yaptırınca hemen koltuk tk koydum dekor yaptım harka oluyor keyfini çıkar
Ay ist da koltuk tk koyacak kadar geniş balkon nerede bizde anca sedir koyulur minder koyup ama bakalım ayarlıcam aklımda var bir iki güzel şey sağol canım inşallah çıkarıcam

Biz iyiyiz çok şükr tatlım sizlere duacıyız kuzu mevsimsel değişiklik olblr kafana çok tkma bol bol da dinlen yorulmuşsun
Her zaman dualarımdasınzı canım yok alına bakarsan bu ay hiç düşünmedim de nasıl olsa adet olacağımı bildiğim için stres ite yapmadım ama neden böyle oldu anlamadım bu ay inositol içerikli hap kullandım o düzenler diye biliyorum ama hayırlı bakalım

En başı o tabi evet

Bence bu iyi bir gelişme heyecanla bekliyorum. Benim de aşılamam tuttuğunda göğüs uçlarım aşırı hassastı
KizlarDoktorum dönüs yaptii yumurtan catlamis günün gecince test yaptir dedi ama günüme cook var daha nasil bekleyeceğim bilmiyorum ben iğne ile öne geldi diye düşünmüştüm
Hayatım 14. Gün yapacağın test ile kesin sonucu alırsın
Aynen asko söküldü çok şükür
Gözün aydın canım insan sökülemeyince de stres oluyor ya

Bence bu iyi bir gelişme heyecanla bekliyorum. Benim de aşılamam tuttuğunda göğüs uçlarım aşırı hassastı
Kuzum doğru diyon ama daha aşılama olmadan ağrı olmasi kafami karistirdi. Catlama oldu başladı ağrımaya, hatta kendi kendime dedim evet göğüs ağrısı diye hep okuyordum boyle birseymis cidden cok belli ediyor agri kendini.
Sende hassasiyet ne zaman başlamıştı

ozmut evet bunu daha önce de duydum genelde balkonlar hep küçükmüş evler De küçükmüş
Aynen canım özellikle yeni yapılan evler küçük ve çoğunda balkon yok bizim ki Allahtan kp yaptığı evde evim geniş güzel sadece balkon yan yana 2 kişi sığacak kadar geniş uzunluğu çok sıra gecesi gibi yan yana 15 kişi sığar ama karşılıklı oturmak ne mümkün neyse buna da şükür balkon var diyoruz

Çok şükür .. yanyana iki sandalye sığıyorsa sorun yok

S Spagetti bolonez belki işine yarar canım

kız dur o kadar erken çıkar mı

Hahahaahah açığı kapamam lazim gunde iki tane yapsam anca

Haha ben aşılamadan önce yapsam bile pozitifi görürdüm bence bu gazla bana görünürdü
bu sayfa test meraklıları ile dolu çok doğru yerdesin bir tek LaRisaCca Simgoş hiç sevmezdi test yapmayıbelki şimdi bile yapıyordurtest aşerecek şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…