Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu sayfa test meraklıları ile dolu çok doğru yerdesin :KK70:bir tek LaRisaCca LaRisaCca Simgoş hiç sevmezdi test yapmayı:KK70:belki şimdi bile yapıyordur:KK70:test aşerecek şimdi :KK70:
Canı çekecek şimdi 🤪😂
Yaa ben yalancı çift çizgi görmek istemiyorum bu yuzden 12. gunden sonra yapıyorum oda negatif oluyo zaten 😂😂

hanımlar ovitrelle vurulalı 11. günüm test sonucum böyle hayalet çizgi çıktı. hala iğnenin etkisi olabilir mi?

Eklentiler

• 20210411_195426.jpg
    20210411_195426.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 18
Bence bu iyi bir gelişme 😁 heyecanla bekliyorum. Benim de aşılamam tuttuğunda göğüs uçlarım aşırı hassastı 😍

Hayatım 14. Gün yapacağın test ile kesin sonucu alırsın

Gözün aydın canım insan sökülemeyince de stres oluyor ya
Aynen asko çok saol yarın doktora gidecem ona göre yazarım ne diyecek

Canım aman bu dönemler böyle olsun da hasta olmayalım inşallah

Biz yedik aşko sana afiyet olsun . Duyguş yürüyüşlere başlayacaz ha hazırla kendini. Görüntülü arıcam seni kontrol edecem 😂

Helal olsun sana valla ya 🧿 baya zayıflamışsın gerçekten 🧿
Kuzucum tbkide yaz gelsin tam söyle 1-2 hafta daha geçsin ben işe yürüyerek gitmeyi planlıyorum yarım saat sürüyor 🤗🤗

Kuzuş o çatlatma iğnesinden kaynaklı agırıyor normal içinde beta hgc var die çatlamadan öncesi agırıyor sa ama bu hamilelik belirtileri de oluyor hadi inşallah güzel olucak herşey 🤗🤗
Bebeğim vallahi ayaga kalktigimda yada aniden bacak hareketi yaptığında kasığım agriyor o normal diyorum artik hadi. Ama catlatma iğnesinden beri yani Perşembe den beri bi 4 gündür ömrümde ilk defa göğüs hassasiyetim oldu. Ne adette ne aşılamada ilaçta asla bilmem göğüs ağrısı. Ama şuan uçlarına ellenmiyor. Aceba prolaktin mi yukseldi dedim ama geçen hafta bakildi kanda normaldi hiçte sorunum olmadi prolaktinle. Bilemedim neden

Son düzenleme:
Her zaman dualarımdasınzı canım🤲🏻🤲🏻🥰🥰 yok alına bakarsan bu ay hiç düşünmedim de nasıl olsa adet olacağımı bildiğim için stres ite yapmadım ama neden böyle oldu anlamadım bu ay inositol içerikli hap kullandım o düzenler diye biliyorum ama hayırlı bakalım 💕
Sizde bzm öylesiniz kuzuşummm 🤲🤲 hayırlısı ne ise o olsun bbgm bnm yeter ki saglıgımız yerinde olsun herşey olur 🤗

İzleyince aklıma LaRisaCca LaRisaCca nın gelmesi😂😂😂
Yakında ben 😁😁😁😁 üst komşum sürekli ekmek kırıntısı silkeliyor kapıcıya o kadar çok dile getirdim ki sinir oldum adams dedim en sonunda kendim çıkıp söyleyecem 😁😁 eşim diyor ki öyle ayıp olur ben süpürurum 😁😁 çok şükür artık silkelemiyor

X