Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teocummm❤️ 2 gündür bakamadım bugünde daha yeni totomun üstüne oturdum 🤭 kızkardeşimdeydim evini temizledik bugünde kendi evime cam balkon yapıldı cam sildim kollarım titriyor😂 ne alemdesiniz 🥰 LaRisaCca LaRisaCca nasıl edaecoo edaecoo nasıl ❤️ birde benim adet dündü olmadım hala ama bu ay denemede olmadı sinirlerim bozuk deneme olunca hemen gelir erken gelir hatta şimdi gelen giden yok 😔😔
Biz iyiyiz çok şükr tatlım 🤗🤗 sizlere duacıyız 🤗 kuzu mevsimsel değişiklik olblr kafana çok tkma bol bol da dinlen yorulmuşsun 💋

Ahahaha kız portiyi o zamanlarda görürsen banada haber ver ben hiç göremicem sanki :KK70: :KK70:
Göreceğim tabi en kısa zamanda göreceğim 🤗💛
Covidden sonra adet gecikmesi gibi sorunlar oldumu kuzum
Evet canım tam 2 hafta gecikti 😁
Bak bak biz anca camdan bakıp karşı binayı görebilmekle yetinelim. Teocuğum ne güzel yerlerdedir şimdi :mad: C Capanin Gururu Teyom
Kız bir güzel yerlere gitmiş bir güzel fotolar atmış bayıldımmmm 😍😍😍

İyi dinlen canım temizlik de şart daha yorma kendini güle güle kirlet 🤗

Yaptım duyguş 😂 yasağın bitti 10. Hafta bitişinde 🤭🤭🤭 kız senin netin yoktu gelmeni bekledim

😂😂😂 Porti seni De görecem

Ayy bugün ben de aynı jestle karşılaştım şükür 😁 bugün şanslı günümüzdeyiz

Kız sakın söyleme bizimkini 😂 yakar çıramızı Allama 😂

Kimse sana yağğğnışşş yapamaz bacım böylesi daha iyi 😁

Ben de yürüyerek geldim nefes nefese kaldım duyguş şimdi böyleysek yaza Allah yardımcımız olsun 😁

Selam canım benim bana sorarsan imkan varsa direk tüpe başla derim. Yaptığım masraflara bakarsam 2 tüp parası harcamışım..

Kuzum hayırlı olsun güle güle kirlet cam balkonunu güle güle kullan bebişkolar iyiler senden gelecek kuzen haberini bekliyorlar 😁 kuzum stres de geciktirir bekleme sen gelir o 🤗
Kuzuş vallahi bnde yoruluyorum nefes nefese kalıyorum hele ki merdiven cıkarken aboo 😂😂 kasıklarm belim agırmaya başladı vallahi hiç yorulmaya gelmiyoruz çok nariniz 😂😂

Benm yasakla ilgili Bi bilgim yok 😂😂 yapmadık hiç sormadım da doktora şu 12 hafta tam dolsun öyle yaparm Bn 😂😂

Göreceğim tabi en kısa zamanda göreceğim 🤗💛

Evet canım tam 2 hafta gecikti 😁

Kız bir güzel yerlere gitmiş bir güzel fotolar atmış bayıldımmmm 😍😍😍
Hadi inşallah bakalım 🤗❤️
ay ne güzel yaa, çok kıskandımm😍. Ben çok bunaldım valla 😞bende açtım şehir belgeselleri varya. Biyere gidemiyıruz bari izliyimde göreyim diye 🤣🤣
Profile nereden sınırlandırma getiriyorduk yaw? Benim profil açık mı bi bakar mısınız 😁
Sınırlı profilin gözükmüyor 😁

Simgoş kız niye şikayet ediyorsun beni😂ramazan öncesi çok eğlendik valla
Nasıl şikayetlenmeyeyim çok kıskandım 😁
Kuzuş vallahi bnde yoruluyorum nefes nefese kalıyorum hele ki merdiven cıkarken aboo 😂😂 kasıklarm belim agırmaya başladı vallahi hiç yorulmaya gelmiyoruz çok nariniz 😂😂

Benm yasakla ilgili Bi bilgim yok 😂😂 yapmadık hiç sormadım da doktora şu 12 hafta tam dolsun öyle yaparm Bn 😂😂
Kız uzan dinlen yorma kendini 😁 kuzu benim öncem riskliydi diye kısıtlama geldi ama kanama filan yoksa yasak da olmuyor
Cok hafif var kasikta cnm atesim vardi dustu o
Oh çok şükür canım daha da iyi olacaksın 🤗🌼
Profile nereden sınırlandırma getiriyorduk yaw? Benim profil açık mı bi bakar mısınız 😁
Kısıtlısın canım tamamen kapalı değil 😁
Hadi inşallah bakalım 🤗❤️
ay ne güzel yaa, çok kıskandımm😍. Ben çok bunaldım valla 😞bende açtım şehir belgeselleri varya. Biyere gidemiyıruz bari izliyimde göreyim diye 🤣🤣

Sınırlı profilin gözükmüyor 😁
Benim de Max gidebildiğim yol kaynanam aynı CD üzerinde oturuyoruz 😁

Canım ölüm doğum nikah tarihi değişmez. Bazı şeyler vaktine esirdir. Ben tüp e başladım 4 gün iğnemi vurdum korona oldum ve tedavim 3 ay ertelendi. Başlasam da zamanı değilse kısmetime kavuşamıyorum 🤗💛
Allah hayırlısını versin canım. Olacaksa dediğin gibi bişey vesile olur olmayacaksa debelensekte olmaz. Nasipte ne varsa onu yaşıyoruz 😶

Kız uzan dinlen yorma kendini 😁 kuzu benim öncem riskliydi diye kısıtlama geldi ama kanama filan yoksa yasak da olmuyor

Bende ya 1 mah yukarıda anneme yada arabaya bin arabadan in kv ye gidebiliyorum 20 dk arabanın camından gördüklerim yanıma kar 😂😂😂😂

Kuzuş uzandım Valla dinleniyorum kv yemk yapıyor bugn bogazım çok yaglı cocugum bayram edick 😂😂 bnde kaynanama gelince sadece 10 dk yürüyorum annemde üstümde oturuyor ztn 😂😂

Bende ya 1 mah yukarıda anneme yada arabaya bin arabadan in kv ye gidebiliyorum 20 dk arabanın camından gördüklerim yanıma kar 😂😂😂😂
Canım aman bu dönemler böyle olsun da hasta olmayalım inşallah
Kuzuş uzandım Valla dinleniyorum kv yemk yapıyor bugn bogazım çok yaglı cocugum bayram edick 😂😂 bnde kaynanama gelince sadece 10 dk yürüyorum annemde üstümde oturuyor ztn 😂😂
Biz yedik aşko sana afiyet olsun . Duyguş yürüyüşlere başlayacaz ha hazırla kendini. Görüntülü arıcam seni kontrol edecem 😂
Sporumu da yaptım ama 😂
Helal olsun sana valla ya 🧿 baya zayıflamışsın gerçekten 🧿

X