Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız geç kaldın günde 3 taneyi hazır et sen
bu sayfa test meraklıları ile dolu çok doğru yerdesin bir tek LaRisaCca Simgoş hiç sevmezdi test yapmayıbelki şimdi bile yapıyordurtest aşerecek şimdi
Evde var bak gaza getirmeyin beni
Bu grupta teoylan ben cizgimizi bozmadik
Hay sizin çizginize kırılmaz inatları var inatçı ler
kesin canı çekecek olan enişteye oldu, bu yasak günü gidip test arayacak
Evde dört tane var yapayım istiyorsanız
hanımlar ovitrelle vurulalı 11. günüm test sonucum böyle hayalet çizgi çıktı. hala iğnenin etkisi olabilir mi?
Canım bu kadar silik olması iğne etkisi olduğunu düşündürüyor ama yarın ilk idrar ile tekrar yaparsan koyulaşma varsa gebelikten şüphelenebiliriz inşallah bebişin seninledir
Simgos coronadan 2hafta sonra olmus
Benim karnim agriyo
Bi heycan yasayaydim sifir action bi yasam
Haha kocan gelince ekşına başlarsınız üzülme
Kuzucum tbkide yaz gelsin tam söyle 1-2 hafta daha geçsin ben işe yürüyerek gitmeyi planlıyorum yarım saat sürüyor
Aşko uzun mesafe değil mi yarım saat ya
Çok yedimmm gelip biri midem i ovalasın
Kocan ovalasın kız şimdiden sorumluluk ver sen ona
İzleyince aklıma LaRisaCca nın gelmesi
Ahhaha tam olarak ben
Nee yendii acaba
Biz döner yedik canım

Bizimde yenge tepemizde ne varsa silkelerdi balkon yıkamaktan bezdim birde yola bakıyordu toz vs neyse ki kurtuldum insanlar çok düşüncesiz maalesef ya

Bizimde yenge tepemizde ne varsa silkelerdi balkon yıkamaktan bezdim birde yola bakıyordu toz vs neyse ki kurtuldum insanlar çok düşüncesiz maalesef ya
Ben ikinci katta oturuyorum alt katın balkonu camlı yine de utanıyorum bişi silkeleyemiyorum cami da öyle temiz değil benim balkonun cami da yok olsa dert etmezdim inan evet çok dusuncesizler

Ben ikinci katta oturuyorum alt katın balkonu camlı yine de utanıyorum bişi silkeleyemiyorum cami da öyle temiz değil benim balkonun cami da yok olsa dert etmezdim inan evet çok dusuncesizler
Bende senin gibi 2. Kattayım canım üstte kv onun üstünde yenge var kv mesela bir şey silkelese arkadan yapar ama o hiç düşünmez zatn kv ile de tartıştılar bu konuda artık canımızdan bezdirdiler cam yaptık bizde. Napacaksın işte herkes bir değil maalesef zaten herkes düşünceli olsa dünya bu kadar kötü olmazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…