Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz iyiyiz çok şükr tatlım sizlere duacıyız kuzu mevsimsel değişiklik olblr kafana çok tkma bol bol da dinlen yorulmuşsun

Ahahaha kız portiyi o zamanlarda görürsen banada haber ver ben hiç göremicem sanki
Göreceğim tabi en kısa zamanda göreceğim
Covidden sonra adet gecikmesi gibi sorunlar oldumu kuzum
Evet canım tam 2 hafta gecikti
Bak bak biz anca camdan bakıp karşı binayı görebilmekle yetinelim. Teocuğum ne güzel yerlerdedir şimdi C Capanin Gururu Teyom
Kız bir güzel yerlere gitmiş bir güzel fotolar atmış bayıldımmmm

Kuzuş vallahi bnde yoruluyorum nefes nefese kalıyorum hele ki merdiven cıkarken aboo kasıklarm belim agırmaya başladı vallahi hiç yorulmaya gelmiyoruz çok nariniz

Benm yasakla ilgili Bi bilgim yok yapmadık hiç sormadım da doktora şu 12 hafta tam dolsun öyle yaparm Bn

Göreceğim tabi en kısa zamanda göreceğim

Evet canım tam 2 hafta gecikti

Kız bir güzel yerlere gitmiş bir güzel fotolar atmış bayıldımmmm
Hadi inşallah bakalım
ay ne güzel yaa, çok kıskandımm. Ben çok bunaldım valla bende açtım şehir belgeselleri varya. Biyere gidemiyıruz bari izliyimde göreyim diye
Profile nereden sınırlandırma getiriyorduk yaw? Benim profil açık mı bi bakar mısınız
Sınırlı profilin gözükmüyor

Simgoş kız niye şikayet ediyorsun beniramazan öncesi çok eğlendik valla
Nasıl şikayetlenmeyeyim çok kıskandım
Kız uzan dinlen yorma kendini kuzu benim öncem riskliydi diye kısıtlama geldi ama kanama filan yoksa yasak da olmuyor
Cok hafif var kasikta cnm atesim vardi dustu o
Oh çok şükür canım daha da iyi olacaksın
Profile nereden sınırlandırma getiriyorduk yaw? Benim profil açık mı bi bakar mısınız
Kısıtlısın canım tamamen kapalı değil
Benim de Max gidebildiğim yol kaynanam aynı CD üzerinde oturuyoruz

Allah hayırlısını versin canım. Olacaksa dediğin gibi bişey vesile olur olmayacaksa debelensekte olmaz. Nasipte ne varsa onu yaşıyoruz

Bende ya 1 mah yukarıda anneme yada arabaya bin arabadan in kv ye gidebiliyorum 20 dk arabanın camından gördüklerim yanıma kar

Kuzuş uzandım Valla dinleniyorum kv yemk yapıyor bugn bogazım çok yaglı cocugum bayram edick bnde kaynanama gelince sadece 10 dk yürüyorum annemde üstümde oturuyor ztn

Bende ya 1 mah yukarıda anneme yada arabaya bin arabadan in kv ye gidebiliyorum 20 dk arabanın camından gördüklerim yanıma kar
Canım aman bu dönemler böyle olsun da hasta olmayalım inşallah
Kuzuş uzandım Valla dinleniyorum kv yemk yapıyor bugn bogazım çok yaglı cocugum bayram edick bnde kaynanama gelince sadece 10 dk yürüyorum annemde üstümde oturuyor ztn
Biz yedik aşko sana afiyet olsun . Duyguş yürüyüşlere başlayacaz ha hazırla kendini. Görüntülü arıcam seni kontrol edecem
Sporumu da yaptım ama
Helal olsun sana valla ya baya zayıflamışsın gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…