Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu sayfa test meraklıları ile dolu çok doğru yerdesin bir tek LaRisaCca Simgoş hiç sevmezdi test yapmayıbelki şimdi bile yapıyordurtest aşerecek şimdi
Canı çekecek şimdi
Yaa ben yalancı çift çizgi görmek istemiyorum bu yuzden 12. gunden sonra yapıyorum oda negatif oluyo zaten

Aynen asko çok saol yarın doktora gidecem ona göre yazarım ne diyecek

Kuzucum tbkide yaz gelsin tam söyle 1-2 hafta daha geçsin ben işe yürüyerek gitmeyi planlıyorum yarım saat sürüyor

Kuzuş o çatlatma iğnesinden kaynaklı agırıyor normal içinde beta hgc var die çatlamadan öncesi agırıyor sa ama bu hamilelik belirtileri de oluyor hadi inşallah güzel olucak herşey

Son düzenleme:
Sizde bzm öylesiniz kuzuşummm hayırlısı ne ise o olsun bbgm bnm yeter ki saglıgımız yerinde olsun herşey olur

İzleyince aklıma LaRisaCca nın gelmesi
Yakında ben üst komşum sürekli ekmek kırıntısı silkeliyor kapıcıya o kadar çok dile getirdim ki sinir oldum adams dedim en sonunda kendim çıkıp söyleyecem eşim diyor ki öyle ayıp olur ben süpürurum çok şükür artık silkelemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…