Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme böyle olmaz canım kullandığın ilaçlsr hormon ilaçları o sebeple değişik bir döngü olması normal sabırla beklemekten başka çare yok. Dr un da buna yapacağı birşey yok 😑

Hoşgeldin iki gözümün çiçeği 🤗 net in yenilendi mi

🤭🤭🤭 Evde kimse görmez

Kız sokağa çıkma yasağı var nereye çıkacaksın 😂

Ohhh şifa olsun canım 🤗

Ben aşılama yaptırdığımda 11. Gün öğrenmiştim. Çoğunlukla 12. Günde iğne etkisi geçmiş olur. Ama tabi bünyeye göre değişiyor
Evet kuzuşum yenilendi çok şükür 🤗🤗 hoşbulduk canımıniçiii ❣️💋

Bana söyleyene de bakın :KK70: uzan dinlen canım
Amannn hiç deme aşko ama Bn ne zmndır yapmıyordum dün bebiş iyi olunca gözümü kararttım dedim büyük süpürgeyi açıp süpüreyim cnkü kayınvalideme anneme iftara gideriz yapamam birde toz alcm tuvalet lavaboyu yapıcam yarın tmmdr ztn nisn sonuna kadın alcm 😏😏😂😂

Hoşgeldin canim bizde seni bekliyorduk 👀👀 gözlee😍 bebiş nasıl? Sen nasılsın
Kuzuşum hoşbulduk 🤗🤗 sonunda geldim kavuştuk ❣️❣️ bebiş iyiydi çok şükür teyzesi hareketlerini Gördm ilk defa Allahım size de yaşatsın çok güzel bir histi çok duygulandım inşallah sorunsuz bir şekilde gider 🤲🤲 sn nasılsın bbgm bebişler nası 🤗🤗

Ahahah 😂😂😂 bizim bozulan pisikolocimis noolucu 😂😂 hiç beni düşündüğün yok porti

Anam noluyor bize böyle ya.. herbirimizde bir ağrı bir tansiyon. Bak kesin topiği gözleyen nazar değen var ben size söyleyeyim C Capanin Gururu Teyom 😂😂😂😂
Senide düşünüyorummm tabii amaaa yeğenlerimi bir tık dahaa 😬 🤣🤣

Ahahah 😂😂😂 bizim bozulan pisikolocimis noolucu 😂😂 hiç beni düşündüğün yok porti

Anam noluyor bize böyle ya.. herbirimizde bir ağrı bir tansiyon. Bak kesin topiği gözleyen nazar değen var ben size söyleyeyim C Capanin Gururu Teyom 😂😂😂😂
Hoca arada kk ya giriyor ama bizim topikten haberi var mı acaba 😂

Kuzuşşş nasılsın 🤗💋
Sagol duygusum. Son iki ay biraz zorlasmaya basladi. O yuzden Iyi diyelim iyi olalim cok sukur bu gunumuze. Sen nasilsin. Bebisini gormussun dun. 😍. Sag salim kucagimiza almakta nasip olsun canim.
Aaaaa neler oluyor böyle töbe yarabbm dikkat et kuzu bnmde 2 gecedir yatakta başım fena dönüyor ölçsem kesn bnmde düşük çıkar
Canim seninki gebeliktendir. Bu donemde bas donmeleri falan olabiliyor.

X