Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme böyle olmaz canım kullandığın ilaçlsr hormon ilaçları o sebeple değişik bir döngü olması normal sabırla beklemekten başka çare yok. Dr un da buna yapacağı birşey yok 😑

Hoşgeldin iki gözümün çiçeği 🤗 net in yenilendi mi

🤭🤭🤭 Evde kimse görmez

Kız sokağa çıkma yasağı var nereye çıkacaksın 😂

Ohhh şifa olsun canım 🤗

Ben aşılama yaptırdığımda 11. Gün öğrenmiştim. Çoğunlukla 12. Günde iğne etkisi geçmiş olur. Ama tabi bünyeye göre değişiyor
Enişteyi gaza getirmede hamiş hamiş :KK8: :KK48:

İnsallah tesekkur ederim☺️ Bu arada benim 21.gün progesteron degerim 11,3 cikti bu düsük müdür sizce (ilacsiz ignesiz 14,9 du gecen ay) 🤔🤔
Canım bence normal . Belirli bir ref. Aralığı var. Dr un az görse ilaç yazar o telafi olabilen birşey
Enişteyi gaza getirmede hamiş hamiş :KK8: :KK48:
Dün dayanamadı artık gaza geldi :KK4:herşey için çok geç 😂😂😂

Canım bence normal . Belirli bir ref. Aralığı var. Dr un az görse ilaç yazar o telafi olabilen birşey

Dün dayanamadı artık gaza geldi :KK4:herşey için çok geç 😂😂😂
Ayyy tüh bende neler diyorum burda meğer çoktaannn alev almışsın 🤣🤣
yeğenlerime diyimde bidaha gözlerini kapatsınlarr :olamaz:

Doktorum henüz dönüş yapmadi kendisine ilettim sonucumu yeni cikti zaten dün. İnsallah herşey yolundadir😓
Yolundadır tabi neden yolunda olmasın 🤗 stres yapma yeterki.. sakin ol❤️
Ayyy tüh bende neler diyorum burda meğer çoktaannn alev almışsın 🤣🤣
yeğenlerime diyimde bidaha gözlerini kapatsınlarr :olamaz:
Ahahah 😂😂 adam artık duvara çıkacaktı napsaydım adama yok deyip sonra bdv de konu mu açsaydım 😂😂😂

Ben geldim ama nası geldim bilmiyorum sabah kalktm Bi fasıl okudum dayanamadm kahvaltı yaptım snra devm ettim bu ne anammm ne konuştunuz bu kdrrr oku oku oku bitmedi 🤔🤔😡😡😡 iyi ki az konuşun dedk 😂😂 ama yılmadım hepsini okudum hiç bir konuyu kaçırmadım mutluyum 😂😂
Hoşgeldin canim bizde seni bekliyorduk 👀👀 gözlee😍 bebiş nasıl? Sen nasılsın

Yolundadır tabi neden yolunda olmasın 🤗 stres yapma yeterki.. sakin ol❤️

Ahahah 😂😂 adam artık duvara çıkacaktı napsaydım adama yok deyip sonra bdv de konu mu açsaydım 😂😂😂
Agahaa aman Allah düşürmesinniyi yapmışsın kız bişicik olmaz😂😂 ben yeğenlerimi düşündüm psikologları bozulmasın diye :KK70: :KK70:

Wcye kalktimm basim dondu azcik
Bir baktimki tansiyonum 9-5😁
Kursun dokturcem valla bize😁
Benimde bazen 9 5 oluyor hatta Yozgat'a gidince ölçtük kp diyor ki aa sen bu tansiyonla nasıl ayakta duruyorsun 😁😁😁 dikkat et asko

Agahaa aman Allah düşürmesinniyi yapmışsın kız bişicik olmaz😂😂 ben yeğenlerimi düşündüm psikologları bozulmasın diye :KK70: :KK70:
Ahahah 😂😂😂 bizim bozulan pisikolocimis noolucu 😂😂 hiç beni düşündüğün yok porti
Wcye kalktimm basim dondu azcik
Bir baktimki tansiyonum 9-5😁
Kursun dokturcem valla bize😁
Anam noluyor bize böyle ya.. herbirimizde bir ağrı bir tansiyon. Bak kesin topiği gözleyen nazar değen var ben size söyleyeyim C Capanin Gururu Teyom 😂😂😂😂

Ahahah 😂😂😂 bizim bozulan pisikolocimis noolucu 😂😂 hiç beni düşündüğün yok porti

Anam noluyor bize böyle ya.. herbirimizde bir ağrı bir tansiyon. Bak kesin topiği gözleyen nazar değen var ben size söyleyeyim C Capanin Gururu Teyom 😂😂😂😂
Vallaa yaa kem gözler ,fake insanlar tarafindan dikizleneniyoz mu aciba 😁
Topigin basinaa 🧿 sundan yaptiralim😁

X