Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilemedim ki. İnşallah doktora gider ayak hamiş olursun
Yaa ben çok şok.. hem ihtimal vermiyorum hem hamilelik değilse bu ne yumurtlama ağrısı gibi de değil ve 3 gündür falan artarak sürüyor pazartesi hematolojiye gidicem kanda baktırsam mı diyorum ama ona da erkendir

kuzu hemen çıkmaz ya, ay keşke olsa ya harika olur. İnşallah vardırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Valla daha doğrusu bsy söylemek istemedi kesin olmadığı için bakalım hayırlısı sağlıcakla gelsin yeter ki

Valla erkek gbi gecti bilemiyomilki kiz diye sanrm senin ne gecyr bi kiz bir erkekolsa
Ben de bir kız bir erkek olsun isterim açıkçası ama ikisi de nasılsa yok ne gelirse gelsin sağlıklı olsunlar da hepsi benim nasılsa
İnşallah canım benim, bi zaman artık insan alışıyor ya olmazsa öbür ay öbür ay sürekli bi döngüye girdik gibi bakalim
Valla seni takdir ediyorum helal olsun inşallah rabbim emeklerinin karşılığını versin hemencik buayki tedavinle gebe kalasın
@edaecoo kontrole gitti merakta bıraktı bizleri nerelerdesin çiçeğimmm ver güzel haberlerini
Sana internet paketini bitirmeyi yasaklıyorum
Ahahahah canikom kontrolüne gitti minnoş yaramazı kıpır kıpır Allah esirgesin çok duygulanmış darısı sana inşallah
İyiyim canımm sen nasılsın
Seni görünce ben daha daha iyi oluyorum tatlım neler yapıyorsun özledim
Ballı ya bende ondan düşündüm sen neler yapıyosun larimm
Ben ne yapayım canım annem şimdi eve gitti ben de bi rahat uzandım çok şükür ya o varken de rahat değilim hiçbir şeyin yerini bilmiyor o evde diye yatağımda uzanamıyorum yine yorulan ben oluyorum
Kız seçooo yoksaaaa sen kendini daha iyi tanırsın bilemedim şimdi
Neeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nasill
Pizza pizaaaa ama kendim yaptım
ne gibi acabaaaaaa
Pizza yaptım sabah buzluğa hamur atmıştım , akşamdan çıkardım sabah hemen açtım attım fırına misssler gibi gömdüm 3 dilimm
pazartesiyesiye sökülecektir canım, bence git

benim gibi
Çok fenasın
üffffffffffff öğüt verene bak sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Cookiie test konusunda öğüt alacaksan ben vereyim, hiç test mest bilmem
Ahahahah ayda en aşağı 10 test yapmamışsam ben ben olmaktan çıkmışımdır
Valla daha doğrusu bsy söylemek istemedi kesin olmadığı için bakalım hayırlısı sağlıcakla gelsin yeter ki
Senin gönlünden ne geçiyor

Senin ne zmn belli olcak canim 14 15 haftada mi acaba cinsiyet az kaldibuarada cuma kese icin cagrdi dr insallah dualarnzi eksik etmeynn

Senin ne zmn belli olcak canim 14 15 haftada mi acaba cinsiyet az kaldibuarada cuma kese icin cagrdi dr insallah dualarnzi eksik etmeynn
Her zaman dualarımdasın canım sağlıkla kavuşacaksın inşallah bebeğine ya ben bütün gebeliklerimde 12. Haftada öğrendim hep. Benim minnoşlar yiğidin malı meydanda gerek usulüydü hiç merakta bırakmadılar annişkolarını

Bu arada bu senin kacinci ben bilmiyordm baska varmiydi:))ben 15 te ogrnmstm

Bu arada bu senin kacinci ben bilmiyordm baska varmiydi:))ben 15 te ogrnmstm
Bu benim 4. Gebeliğim canım. Ama 3 ü düşük oldu hep 14-16 haftalar arası spontan düşük oluyordu normal doğum gibi. İşte rahmimde perde varmış.. ondan oluyormuş. Ameliyat oldum inşallah artık düşük olmamasını ümidediyoruz

Peki perde ameliyatından sonra spontan denemednzmi

Peki perde ameliyatından sonra spontan denemednzmi
Amin canım inşallah.. benim bu düşük olan 3 gebeliğimin 2 si doğal 1i aşılama idi. İlkinden sonra 2. Si 13 ay gecikince tedavi aldım. 3. De düşüğün ardından 1 ay sonra oldu. Doğal gebe kalabiliyorum aslında Dr da bana tüp yapmamak için çok direndi tüp hastası değilsin filan dedi ama Ağustos ayında babamı kaybettik öncesindeki 6 ay içinde de 2 düşüğün oldu o yüzden benim artık gebelik çalışması yapacak psikolojim kalmadı. Tüp tercih ettik. İnşallah sağlıkla ilerler kucağımıza alırız rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin

Basiniz sagolsun canim benim yasadiklarini unutturacak insallah saglikla sihhatle kucagina alacaksin bebislerini

Seni görünce ben daha daha iyi oluyorum tatlım neler yapıyorsun özledim
Ev topla yemek yap yıka yerleştir temizlik yap zaman geçiriyorum canım. Biraz uzaklaşmak istedim bebek fikrinden çok stres yapmaya başlamıştım. İyi geldi biraz olsun. Yazı bekliyoruz tüp bebek için öyle işte. Sen neler yapıyosun kuzucuklar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…