Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Basiniz sagolsun canim benim yasadiklarini unutturacak insallah saglikla sihhatle kucagina alacaksin bebislerini💞
Aminnn hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah canım benim 🤗
Ev topla yemek yap yıka yerleştir temizlik yap zaman geçiriyorum canım. Biraz uzaklaşmak istedim bebek fikrinden çok stres yapmaya başlamıştım. İyi geldi biraz olsun. Yazı bekliyoruz tüp bebek için öyle işte. Sen neler yapıyosun kuzucuklar nasıl
Ellerin dert görmesin canım. Çok iyi yapmışsın. Bazen uzak kalmak akışına bırakmak rahatlatıyor zaten planını da yapmışsın o yüzden strese gerek de yok 🤗💚 sağlıcakla gelsin inşallah Allah başka şeye gerek ettirmeden. Ben minnoşlar şuan için iyi hamd olsun rabbim bundan geri koymasın . Ne yapayım canım , senden farklı değil aynı şeyler. Ücretsiz izne çıkardılar bizi.evdeyiz
ben de pis şeyler yemek istiyorum:KK75::KK75::KK75::KK75:pizzaa istiyorummm:KK75::KK75::KK75::KK75:hem de ev yapımı istiyorummmm:KK75::KK75::KK75::KK75:
Ben sana yaparım aşkım benim gel bize 🤗💚 feda olsun

🤩🤩🤩🤩🤩 Ben de bir kız bir erkek olsun isterim açıkçası ama ikisi de nasılsa yok ne gelirse gelsin sağlıklı olsunlar da hepsi benim nasılsa

Valla seni takdir ediyorum helal olsun inşallah rabbim emeklerinin karşılığını versin 🤗 hemencik buayki tedavinle gebe kalasın 🤗

Ahahahah canikom kontrolüne gitti minnoş yaramazı kıpır kıpır Allah esirgesin çok duygulanmış 🤗 darısı sana inşallah

Seni görünce ben daha daha iyi oluyorum tatlım neler yapıyorsun özledim🤗

🤩Ben ne yapayım canım annem şimdi eve gitti ben de bi rahat uzandım çok şükür ya o varken de rahat değilim hiçbir şeyin yerini bilmiyor o evde diye yatağımda uzanamıyorum yine yorulan ben oluyorum

Kız seçooo yoksaaaa 🤩🤩🤩🤩🤩 sen kendini daha iyi tanırsın bilemedim şimdi

Pizza pizaaaa 🤩 ama kendim yaptım

Pizza yaptım sabah 🤩buzluğa hamur atmıştım , akşamdan çıkardım sabah hemen açtım attım fırına misssler gibi gömdüm 3 dilimm

😂 Çok fenasın

Ahahahah 😂😂😂😂 ayda en aşağı 10 test yapmamışsam ben ben olmaktan çıkmışımdır

Senin gönlünden ne geçiyor 🤗💚
Erkek gibi bilmiyorum valla

Aminnn hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah canım benim 🤗

Ellerin dert görmesin canım. Çok iyi yapmışsın. Bazen uzak kalmak akışına bırakmak rahatlatıyor zaten planını da yapmışsın o yüzden strese gerek de yok 🤗💚 sağlıcakla gelsin inşallah Allah başka şeye gerek ettirmeden. Ben minnoşlar şuan için iyi hamd olsun rabbim bundan geri koymasın . Ne yapayım canım , senden farklı değil aynı şeyler. Ücretsiz izne çıkardılar bizi.evdeyiz

Ben sana yaparım aşkım benim gel bize 🤗💚 feda olsun
Valla ev yapimi pizza var da biz mi yemedik😍😁😁😁

Benimde 2 aşılamam çok acemiymiş canım şimdi burada kızlara bakıyorum hep ultrasonla bakıyorlar bende hiç bakmadılar doktor zaten spekulumu zor taktı canımı yaktı hep bak ne güzel güzel geçmiş inşallah güzel hayırlı sonuçlar almak nasip olsun 🙏😍
İnsallah ikimizden de guzel haber gelecek bak gör 😍🙏

İyiyim canım benim. Eşim işte, fakülteye ders çalışmaya geldim sabah. Yürüyüşümü yaptım, tekrar derse dönüyorum. Sen ne yapıyorsun, şafak kaç 😂😂
Ohh vallahi bayılıyorum senin şu yürüyüşlerine ders çalışmana maşallah 😍🧿 Allah karşılıksız bırakmasın kuzum
Hahahaha sorma şafak çok az kaldı 736362728 dakika🤪 13 güncük🤪😂

🤩🤩🤩🤩🤩 Ben de bir kız bir erkek olsun isterim açıkçası ama ikisi de nasılsa yok ne gelirse gelsin sağlıklı olsunlar da hepsi benim nasılsa

Valla seni takdir ediyorum helal olsun inşallah rabbim emeklerinin karşılığını versin 🤗 hemencik buayki tedavinle gebe kalasın 🤗

Ahahahah canikom kontrolüne gitti minnoş yaramazı kıpır kıpır Allah esirgesin çok duygulanmış 🤗 darısı sana inşallah

🤩Ben ne yapayım canım annem şimdi eve gitti ben de bi rahat uzandım çok şükür ya o varken de rahat değilim hiçbir şeyin yerini bilmiyor o evde diye yatağımda uzanamıyorum yine yorulan ben oluyorum

Pizza yaptım sabah 🤩buzluğa hamur atmıştım , akşamdan çıkardım sabah hemen açtım attım fırına misssler gibi gömdüm 3 dilimm

😂 Çok fenasın

Yaaaa 🙈 kıyamam ona, duygulanmistir tabi masallah 🧿

😁 Kısmet tek başıma yemekmiş napim edaecoo edaecoo gelir 😁😁 en yakın o 🤗🤗🤗
İnşaAllah kuzum Rabbim hepimiz evladını sağlıklı sıhhatli kucaklarımıza versin. Senin gebeliğin nasıl gidiyor seninde az kaldı 2 li teste yaptıracak mısın
Aminn inşallah canım benim 🤗 benim şuan hamd olsun sağlıklı ilerliyor. İskenderundaki Dr um 2liye karşıymış 🤨 istiyorum dememe rağmen randevu vermedi downsa da birşey yapamayacaksın diyor. O kararı bana bırakmıyor. Mecbur ediyor. 2 hafta sonra Adana'da perinatoloğum ile randevum var o zaten Mart kontrolümüzde ense kalınlığına filan bakacağız dedi Nisan'da ona göre randevu verdi. İnşallah sağlıklı sonuçlar almayı ümidediyorum

😂 Çok fenasın

Ay dediğin gibi valla annende olsa rahat olamıyor insan evinde yalnız kendi kafasına daha rahat 🤣

X