Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim, bi zaman artık insan alışıyor ya olmazsa öbür ay öbür ay sürekli bi döngüye girdik gibi bakalim

Benimde 2 aşılamam çok acemiymiş canım şimdi burada kızlara bakıyorum hep ultrasonla bakıyorlar bende hiç bakmadılar doktor zaten spekulumu zor taktı canımı yaktı hep bak ne güzel güzel geçmiş inşallah güzel hayırlı sonuçlar almak nasip olsun

Skrkz17 canım benim dünden bugüne nasılsın
Canım valla nasılım bilmiyorum hiçbişey hissetmiyorum sanki yok gibiler dün 2 tane progestan iğne yaptım farklı saatlerde ondan kaynaklı sanırım aşırı uyudum birde yol yordu bugün ara ara geziyorum otur otur olmuyor zaten iğnelerden kalçalarım acıyor artık totomu hissetmiyorum sen nasılsın

Ballı ya bende ondan düşündüm sen neler yapıyosun larimm

edaecoo kontrole gitti merakta bıraktı bizleri nerelerdesin çiçeğimmm ver güzel haberlerini
Sana internet paketini bitirmeyi yasaklıyorum
Yaa bende merak ettim acaba naptı diye bakıyorum ama gelen giden yok edaecoo duy sesimizi ve bizi merakta bırakma

Kızlar çok saçma bir şey yaşıyorum regl bittikten sonra sadece 1 kez ilişki oldu. 5 gün sonra karın ağrısı ve baş ağrısı başladı şu an sanki bacağıma vuruyor.. hamileyken de ağrılarım buna benzerdi ama çok saçma bir günde oldu hamile miyim diye gaza gelmek istemiyorum sizce olabilir mi?

Bilemedim ki. İnşallah doktora gider ayak hamiş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…