Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eee tatlıysa hergün yediğinden seni kesiyordur 😁

Aynen ben de buradaki arkadaşlara hep söylüyorum muhakkak Dr un bir eliyle ultrasonla spermi nereye bıraktığını görmesi çok önemli . Benim ilk aşılamam öyle oldu ve ikiz gebe kalmıştım. İnşallah senin de tutar canım 💛
İnşallah canım benim, bi zaman artık insan alışıyor ya olmazsa öbür ay öbür ay sürekli bi döngüye girdik gibi bakalim😂

Canım benim ilk aşılamam çok acemiymis onu fark ettim, şimdikinde doktorum hem ultrasonla yaptı hem yatagi baya baya ters yatirdi islem nasil oldu bitti anlamadım. Ne ağrı ne sızı şuan çok çok iyiyim. Duphaston verdi ona başladım. Çok şükür bugünüme 🙏🏽🍀
Benimde 2 aşılamam çok acemiymiş canım şimdi burada kızlara bakıyorum hep ultrasonla bakıyorlar bende hiç bakmadılar doktor zaten spekulumu zor taktı canımı yaktı hep bak ne güzel güzel geçmiş inşallah güzel hayırlı sonuçlar almak nasip olsun 🙏😍

Skrkz17 Skrkz17 canım benim dünden bugüne nasılsın 😍
Canım valla nasılım bilmiyorum 😍 hiçbişey hissetmiyorum sanki yok gibiler😍 dün 2 tane progestan iğne yaptım farklı saatlerde ondan kaynaklı sanırım aşırı uyudum birde yol yordu 😂 bugün ara ara geziyorum otur otur olmuyor zaten iğnelerden kalçalarım acıyor artık 😂 totomu hissetmiyorum sen nasılsın 😊

Eee tatlıysa hergün yediğinden seni kesiyordur 😁

Aynen ben de buradaki arkadaşlara hep söylüyorum muhakkak Dr un bir eliyle ultrasonla spermi nereye bıraktığını görmesi çok önemli . Benim ilk aşılamam öyle oldu ve ikiz gebe kalmıştım. İnşallah senin de tutar canım 💛
Ballı ya bende ondan düşündüm 🤣 sen neler yapıyosun larimm❤️

edaecoo edaecoo kontrole gitti merakta bıraktı bizleri😍 nerelerdesin çiçeğimmm ver güzel haberlerini 💘
Sana internet paketini bitirmeyi yasaklıyorum 😂
Yaa bende merak ettim acaba naptı diye bakıyorum ama gelen giden yok 🙈 edaecoo edaecoo duy sesimizi ve bizi merakta bırakma 🙈🙈

Kızlar çok saçma bir şey yaşıyorum 😅 regl bittikten sonra sadece 1 kez ilişki oldu. 5 gün sonra karın ağrısı ve baş ağrısı başladı şu an sanki bacağıma vuruyor.. hamileyken de ağrılarım buna benzerdi ama çok saçma bir günde oldu hamile miyim diye gaza gelmek istemiyorum 😁 sizce olabilir mi?

Kızlar çok saçma bir şey yaşıyorum 😅 regl bittikten sonra sadece 1 kez ilişki oldu. 5 gün sonra karın ağrısı ve baş ağrısı başladı şu an sanki bacağıma vuruyor.. hamileyken de ağrılarım buna benzerdi ama çok saçma bir günde oldu hamile miyim diye gaza gelmek istemiyorum 😁 sizce olabilir mi?
Bilemedim ki. İnşallah doktora gider ayak hamiş olursun😍

X