Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakar bence söyle

Yapmadım bebişim ya dünki siliklikten birden yükselirmi. Birde ilaçlarla bile 10. Günden önce yumurtlamadımki diyorum şimdi bu kadar erken olmaz herald

Yok henüz öğrenmedik 22 Nisan gibi gidicez cinsiyet için 2 li tarama yı yaptırdık dr şimdi net bsy diyemem cinsiyet için dedi
Ay maşallah darısı bize inşallah eğer cinsiyeti ikili tarama zamanı görmediyse kesin kız pipi olmayınca Dr emin olamamıştır
Cok sukur canim sizden nbrdr dan haber bekliyrm cuma olablr
İyidir canım benden de nolsun. Dr niye haber verecek randevu tarihin yok mu canım
Muhakkak bakar canım kesinlikle söyle. Aynen tam sökülsün 2.-3. gün gidersin inşallah hemen sökülür insan çok rahatsız oluyor ya

Aynen ya geleceksen gel gelmeyeceksen gelme 9ay ayy deliriyorum var yaaa

Dr a degerimi yazdim daha donmedi ona gore randevu alcam kuzum

Canım rabbim sağlıklı gebelik ve evlat versin de hergünü kanamalı olan gebelikler var hasret kalırsın adet kanamasına Allah göstermesin

Clife a devam mı şimdi pik görene kadar mı
Evet pik görene kadar devam edicekmişimm onaa. Kız ballı diye falanmıdır nedir tatlı delisi bana tatlı yedirtemez oldu

S Spagetti bolonez aşılamadan sonraki ilkgünün nasıl geçiyor
Canım benim ilk aşılamam çok acemiymis onu fark ettim, şimdikinde doktorum hem ultrasonla yaptı hem yatagi baya baya ters yatirdi islem nasil oldu bitti anlamadım. Ne ağrı ne sızı şuan çok çok iyiyim. Duphaston verdi ona başladım. Çok şükür bugünüme

Canım rabbim sağlıklı gebelik ve evlat versin de hergünü kanamalı olan gebelikler var hasret kalırsın adet kanamasına Allah göstermesin

Clife a devam mı şimdi pik görene kadar mı
Amin inşallah asko

Evet pik görene kadar devam edicekmişimm onaa. Kız ballı diye falanmıdır nedir tatlı delisi bana tatlı yedirtemez oldu
Eee tatlıysa hergün yediğinden seni kesiyordur
Aynen ben de buradaki arkadaşlara hep söylüyorum muhakkak Dr un bir eliyle ultrasonla spermi nereye bıraktığını görmesi çok önemli . Benim ilk aşılamam öyle oldu ve ikiz gebe kalmıştım. İnşallah senin de tutar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…