Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
🤭🤭🤭 Kuzu ben normal ev temizliği yaptım kadına cam sildirdim koltukları sandalyeleri sildirdim halıları kaldırdı süpürdü sildi geri açtı filan bu tip şeyleri ben yapamıyorum o yüzden ona yaptırdım 😁 ama artık her hafta gelecek o her geldiğinde başka yeri yapar böylece heryer hep temiz olur
Heh bak şimdi oldu, boşver bebişlerden senden önemli değil hiçbir şey en iyisini yapacaksın böyle yaparak 🤗😍
Ahahah ne dedi hoca 😂 onu da den yap bi zahmet demedi mi

🤣 yok kız gayet doğal karşıladı bende der birşey diye bekledim ama sadece çok normal stres yapma yumurtlamanı bile etkilemiş olabilirsin bu yüzden dedi ben kaldım öyle 🤭

Yok kuzum kafanı kaldırıp karnı kasıyorsun ya yattığın yerde o yzdn kafa kaldırmak pek doğru bir hareket degl onlara göre 🤗 Bn transfer sonrası odada 45 dakika dinlendim o kdr sonrada 2.5 saatlik yola çıktım
Hee anladım canım bende acaba otel mi tutsak orada diyordum ama gördüğüm kadarıyla herkes evine geliyor gerek yokmuş otele 😍🥰

Normalde hep 30da olurdum 2 ay önce 38. Günde geçen ay 43. Günde olmuştum kist falanda yok ama gecikiyordu 2 aydır. Folik asit kullanıyorum canım da umutlanmakta istemiyorum aşılamam iptal oldu çok yumurtadan dolayı ama ben bi delilik yapıp iğne vurup kendim denedim😂
Canım sen bi test yap bence inşallah güzel haber gelir 😁
Heh bak şimdi oldu, boşver bebişlerden senden önemli değil hiçbir şey en iyisini yapacaksın böyle yaparak 🤗😍

🤣 yok kız gayet doğal karşıladı bende der birşey diye bekledim ama sadece çok normal stres yapma yumurtlamanı bile etkilemiş olabilirsin bu yüzden dedi ben kaldım öyle 🤭
Ama doğru söylemiş stres herşeyi etkiliyor 😁

Selam canım daha 12. Gün herşey değişebilir kırmızıları görene kadar

Harika haber canım darısı pozitife inşallah 🤗

Ahahah evet yengeçler öyle 😂 ama kesin istiyoruz minnoşu bu defa

Yazarım kuzucum 🤗💛
Yarın yazayım , biraz uzun benimki bayılcak gibi yorgunum şuan

Selam canım iyiyim sen nasılsın detaylıya girdin mi

Hazırlanın mafya team 😂

Etkiler canım erken ya da geç olabilir

Off off ne umduk ne bulduk. Neyseki birkaç gün sonra sürecin başlıyor hadi bismillah 🧿🧿

Canım ben sana yazarım merak etme❤️

Bitti kuzuş baygın yatıyorum 😔

Kuzu valla dedim bundan sonra her cuma gelsin. Ben yapamayacağım inan çok kötü oldum. Hamişlik hamd olsun şimdilik iyi ağrım yok maşallah inşallah böyle devam ederiz 😁

Canım cüzi diye biliyorum ama alınıyor

Aşko kadın geldi de ben dünden yorgunum 😔 kadına yaptırmayacaklarımı yaptım

Kaçıncı gün porti

Kuzum iyi geçmesine çok sevindim artık testi bekleyeceğiz 🤗❤️ pozitif göreceğiz inşallah. Merak etme ben araba filan da kullandım kasislerden geçtim birşey olmadı etkilemez öyle

Yok kız sen hasta değilsin yatma sakınkan dolaşımı transferden sonra çok önemli benim Dr um hareket et dedi bana

Oyyyy muhakkak foto bekliyorum 😍😍😍

Canım türlü sebepleri olabilir. Belirti arama kırmızıları bekleyelim bakalım inşallah bebişin seninledir

Canım benim bu habere çok üzüldüm. Biz @shlls nin gebeliğini 14. Gün erken gebelik testinde çok silik çizgiyle 10 müdür bir değerle öğrendik geç döllenmeydi ama ilaç kullanman gidişatın açısından önemli koronada. Birşey diyemiyorum 😔

Yazık kız dötüme 🤭

Yok hayatım ben transfer oldum ayağa kalktım doktorumun hemşirenin elini sıkıp tşk ettim. Dr um da harika dedi. Sen hasta değilsin sadece transfer oldun hasta gibi yatmanı istemiyorum dedi ama prosedür olarak transfer yapılan odadan sedye ile çıkmalıydım öyle çıkardılar

Vallahi ben birşey yapmadım kız sadece başında bekledim ki savsaklamasın o sırada çamaşırlarımı yıkadım astım kadın gittikten sonra alışveriş yaptım geldim annem geldi bende kalıyor bugün yemeği filan hep o yaptı çünkü baygınlık geçirecek gibiyim
6. Günüm larim erken aslında daha 10. Günden sonra başlıcaktım ama çok ağrım var bugün ☹️
Böyle cıktı daha var 😂

EC87E916-8024-409F-A335-DDF3A0753268.jpeg

Karaciger enzimi tekrardan yükselmis canim oyuzden kuru ilaclar kesilcek
Okjisen terapisine ve serum destegine devam ediyorlarmis
Az kaldi insallah kavusmamiza
Cook ozledim 😰
Çok geçmiş olsun canım. Karaciğer enzimleri neden yükseldi? Benimde geçen yıl 600 lere kadar çıktı kaç doktor gezdim düşmedi bi türlü. Sonra üniversiteye gönderdi doktorum ordaki doktor da baktı sen karaciğerini yormuşsun baya dedi. Bol bol su içeceksin ve dümdüz yatacaksın basının altına yastık bile almayacaksın hiç bir yapıcaksın sürekli yatacaksın dümdüz demişti. Yaptım bir haftada 600 küsürlü olan değerim 250 lere düştü öylece düşerek devam etti çok şükür. Eşin bide öyle denesin.

Çok geçmiş olsun canım. Karaciğer enzimleri neden yükseldi? Benimde geçen yıl 600 lere kadar çıktı kaç doktor gezdim düşmedi bi türlü. Sonra üniversiteye gönderdi doktorum ordaki doktor da baktı sen karaciğerini yormuşsun baya dedi. Bol bol su içeceksin ve dümdüz yatacaksın basının altına yastık bile almayacaksın hiç bir yapıcaksın sürekli yatacaksın dümdüz demişti. Yaptım bir haftada 600 küsürlü olan değerim 250 lere düştü öylece düşerek devam etti çok şükür. Eşin bide öyle denesin.
Corona ilaclarindan suphelendi doktorumuz canimn
Su bol iciyor ve aburcubur yemiyor
Saglikli besleniyor 🥰

Corona ilaclarindan suphelendi doktorumuz canimn
Su bol iciyor ve aburcubur yemiyor
Saglikli besleniyor 🥰
Ozaman ilaçlardan oluyor. Zaten banada ilk gittiğimde kullandığım ilaçları sordu ozaman bende kist vardı onun için ilaç kullanmıştım meğer ki yokmuş boşuna kullanmışım karacigerime zarar vermişim Rabbim bir an evvel şifa versin eşine ve tüm hastalara dediğim gibi düm düz yatsın ama gerçekten faydasını gördüm ben ne kadar pehriz tuttum olmadı yatarak atlattım çok şükür Rabbim yasatmasin bi daha

Ozaman ilaçlardan oluyor. Zaten banada ilk gittiğimde kullandığım ilaçları sordu ozaman bende kist vardı onun için ilaç kullanmıştım meğer ki yokmuş boşuna kullanmışım karacigerime zarar vermişim Rabbim bir an evvel şifa versin eşine ve tüm hastalara dediğim gibi düm düz yatsın ama gerçekten faydasını gördüm ben ne kadar pehriz tuttum olmadı yatarak atlattım çok şükür Rabbim yasatmasin bi daha
Allah razi olsun canim
Evett ilaclarin yan etkisi olabiliyormus sende de ondan olmustur
Onunda yan etkisinde vardir belki
Bunu ileteyimm esimee🥰
Rabbim sanada yasatmasin bidahaa

Allah razi olsun canim
Evett ilaclarin yan etkisi olabiliyormus sende de ondan olmustur
Onunda yan etkisinde vardir belki
Bunu ileteyimm esimee🥰
Rabbim sanada yasatmasin bidahaa
Amin inşallah 4 ay da onun için uğraştım ben millet koranadan dolayı hastaneye gitmez doktor bana mecburen gelip her gün kan vereceksin dedi ya inanır mısın her gün gittim bir hafta boyunca kan verdim ondan sonra 2 3 gün de bir kan verdim ya çok zor zaten o da gebeliğe engelmis demir oranımı 492 ye çıkarmıştı düşünebiliyor musun normalde 13 15 olan demirim 492. Eşin şimdi hastanede ya daha çabuk düşürürler bana demişti korona olmasa hastanede yatırırım 1 hafta içinde düşer demişti merak etme hiç Rabbim yardımcınız olsun

X