Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kıyamam sana, Rabbim ferahlık versin canım.

evt de pik başka çatlama başka gün, tam gününü anlayamasınki, sürekli gün aşırı değerlendiriyorsan bakmana gerek yok gerçi
İşte sürekli yapamam ki testi de unuturum veya misafirim oluyor misafirlikte oluyorum. Ben folik asiti bile içmeyi unutuyorum ya 5 gündür içmemişim. Adetim bittikten sonra başlıyoruz biz 12. Güne kadar bir gün durup bir gün yapıyoruz 12. 13. 14. Ve 15 te hergun yapıyoruz gerçi daha yakalayamadık ama dediğim gibi bende hep sarı akıntı olurdu hele ılişkiden sonra aşırı olurdu. Bu ay ilaçlar sayesinde galiba olmadı bakalım allahım inşallah olur bu ay ama sanki adet belirtilerimde başladı.

Bu ne biçim kelimedir Rabbim. Bence siz önce kendinize bi vakit ayırın birbirinizi iyice tanıyın. Çünkü şu zamanda çocuk dogurmaktan çok büyütmek yetiştirmek daha büyük bir mesele. Huzur olmayan bir evde çocuk yetiştirmekte hiç kolay değil. Siz öncelikle aile içinde huzurunuzu sağlayın eşin nasıl konuşulacağını öğrensin bi sonra çocuk düşünün derim çevrede böyle olayları çok gördüğüm için çocuklar daha çok üzülüyorlar çünkü. Çocuğunuz için öncelikle bizler kendimizi düzeltmeliyiz yani benim fikrim böyle

O zaman şuan en mantıklı olan şey bebek fikrini bi süre rafa kaldırmak. Eşinin terapi alması lazım ne demek ailem isterse boşarım ya neyse bişey diyip canını sıkmayım seninde. Rabbim yardımcınız olsun inşallah

kuzuşlar ben çözdürme işlemine transfer dahil 4.500 tl ödedim ilaçlar hariç bir ilacım ztn 490 tl idi diğerlerini sölemiyim
Hmm.. Yani dondurma 2.350 + 1 yıl kira 350 + Çözdürme 4.500 + ilaçlar 490 toplamda 7690 tl
Edaeco cum canım, tek embriyo mu peki? Yoksa istediğin kadar mı?

Canım bizler değişiriz evet, ama herkes kendini değiştirmek zorunda.. erkeklerin çoğu (%80) evlenmeden önce canım bitanem çiçekler böcekler hediyeler, kibarlık ustası.. gel gelelim imza atılınca kadına 2. sınıf muamelesi üstünlük gösterme çabası ezmeler vs... yıllardır birbirini tanımayan çiftler var ki hayat koşulları (pandemi iş ölüm vs..) duygu durumlarımızı da etkiliyor, evlilik aslında çok zor bir müessese... Hele de ben bütün gün çalışıyorum zaten diyip eve gelen yayılan hizmetçilik bekleyen eşlerle...

Evet bende genellikle erkeklerden bahsettim zaten. Çok doğru hepimizi hayat çok yoruyor hem çocuk için uğraş ver hem aile için uğraş ver hem iş için bazen ayağa kalkacak dermanimin olmadığını düşünüyorum Rabbim sabrımızı arttirsin hepimizin

Aynen bazen dayanamıyoruz, evlilik bu mu diyoruz ya... iki hayat geliyor gözümüzün önüne, eşli ve eşsiz.. sonra en mantıklısını seçiyoruz.. Çoğu kadın da zaten bu yüzden boşanamıyor..
Böyle durumlarda alttan almak en iyisi, bizler kendimizi geliştirelim özgüvenimiz olsun, kendimize ait bir hayatımız olsun, kocalarımız değişirlerse iyi olur değişmeseler de biz içimizde mutlu olalım ki onlardan gelen negatif durumlar bizleri çökertmesin.

Hmm.. Yani dondurma 2.350 + 1 yıl kira 350 + Çözdürme 4.500 + ilaçlar 490 toplamda 7690 tl
hayır canım dondurmaya ben 1000 tl ödemiştim çnkü 1 tane embriyo vardı. çözdürürkende 4500 ödedik hastaneye ilaçlar hariç. çoklu dondurma da nasıl oluyor bilmyrm tam. ayrı ayrı kaplarda donduruyorlar canım genelde bi kap içinde 2 embriyo oluyor benm bi tane vardı o çözülüp transfer oldu.

Zaten hep kadınlar alttan alıyor çünkü erkekler kaç yaşında olurlarsa olsunlar aynı çocuk gibiler. Ben daha şimdiye kadar olgun erkek görmedim ya. Ama şu da var yani benle eşimden bahsedeyim ben ne zaman sevdiğimi hissettiysem o daha çok seviniyor ve daha çok seviyor sanki ama kızgın olduğumda alttan almaz illa geri ben açıklayacağım durumu bundan dolayı kızdım sana diyorum da öyle anlıyor. O yüzden çocuk gibi sevmeye çalışıyorum napim

Allah razı olsun canım uyuyamadım ya
Eh kolay değil bugün büyük buluşma var
Canım senin yerinde olsam kaynanamı madem sana karşı bu kadar iyi ve samimiler bir annem gibi görür kızı gibi derdimi ona anlatırdım. Sizden yana sıkıntım yok Allah razı olsun ama eşimle aramızda böyle bir durum var ve bu beni ruhen çok yoruyor artık onunla konuşman mümkün mü anne ? Filan de . Seninle konuştuğunu anlatmadan anneler bu konuya getirirler arayı bulurlar çünkü bence sen eşinle konuşarak bunu halledemezsin ama anne oğlunun kendisine olan düşkünlüğünü kullanarak bunu halledebilir ayrıca @masalımsensin e de katılıyorum bak ben kaç kere düşük yaptım? 3 yıl oldu pes etme kuzum
evet kuzuş yarı tüp parası ama mucizem geldii yaa canı dötü başı sagolsun

seni yiyeeeerriimmmmmm yeeeerrr canımıniçisiiiii
Feda olsunnn bebitoya
İyi valla teyzesi arada tekmeliyor falan ay sonu görüşeceğiz kendisiyle
Oyyy yer onu Simge teyzoşu foto çekerlerse at bana merak ediyorum minnoşu
Senin o minnoslarin var ya bide onlarin nokta kadar totolari var ya simdi heh iste onlari isiririm kitiiiir kitiiiir yerim
Güzel arkadaşım benim çok seviyorum kız seni
midem bulanıyorrrrr
Ahahah pis birşey mi yedin
Hayırlısı olsun kuzum benim zamanı geldiğinde doğacak
Kuzum her kapta belirli bir adette embriyo donduruyorlar diyelim ki 2 tane var bir kapta o kap çözdürüldüğünde 2 si de çözülüyor tek ya da çift transfer yapılıyor senin talebine göre geride kalanlar tekrar dondurulmuyor onlara geçmiş olsun
AYnen Tüp bebeğin yarısı.. acaba yeniden tüp işlemi olsa daha mı iyi olur, çünkü çözdürme işleminde de kayıplar olabiliyormuş..
Canım çözülünce ölecek embriyo için uyarıyorlar bunu dondurmayı diye endişe etme hem zaten dondurmayı o kadar ilacı vücudumuz tekrar yüklenmesin diye yapıyoruz
Halloşum nasıl oldun kocin napıyor

hayır aşko aksine sabah süt içtim sadece karnım davul gibiydi dünden hemen tuzlu çubuk aldırdım bastırdı biraz iim şimdi çok şükür

nası gidiyo temizlik için gözn gönlün açılıyormuu

İyim canimm esimdee degeri yeniden yukselmis ve kuru ilaclar kesilip denenicekmiş

Temizlik kokuyor temizlik kadın sabah geldi ev hani kirliydi diyor bana. Dedim Nurten beni çıldırtma koltuklardan camlardan başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…