Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canlar 🌺
Hayırlı cumalariniz olsun, rabbim gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah 🙏🌱
Ben aşılama için hastaneye geldim bi ton evrak isi, öğlen aşılama olacak.
Duaniza talibim❤️
Canim insallah cok guzel gecer bu ay hayirli haberini aliriz 😍🍀

Çamaşır suyu falan kullanırken yanında durma. Bilmeyen hamişlerimiz varsa söyleyeyim Çamaşır suyu, kireç çözücü falan solumak yasak..
Yok seçocum çamaşır suluk bir durum yok ben wc leri filan hep yıkadım dün akşam bugün o benim yapamadıklarımı yapacak koltuk cam sandalye fayans silme filan .. bir De rutinde robot süpürge var evde makineyle alamıyorum belim ağrıyor makineyle alacak halıları ve silecek yerleri o kadar. Devamını bir sonraki geldiğinde yapacak
Hayirli cumalar kizlar transfer olacak arkadaslar dualarimiz sizinle sımsıkı tutunsun bebisler iki hafta once tam da bugun benim transferm vardi🤗ben de bugun kan verdim ne zmn cikar blmyrm ins artmstr
Hayırlı cumalar canım kuzum 🤗 hadi heyecanla bekliyoruz ne zaman çıkacakmış sonuç😍

Canlarim eşim sabah 9 da örnek verdi, 1 de de aşılamam olacak, çarş gece vurmustuk igneyi. Şimdi son hazirliklar🙈😇 dakika sayiyorum bakalım, Allah hepinizden razı olsun canlarım benim, Allah gonlunuze gore versin🍀🙏🏽
LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo C Capanin Gururu Teyom Whiterose89 Whiterose89 🕊️🎈

ayy darısı banaaaa olsunnnn :halay: güle güle kirletin canımmm :KK60:
Darısı sana aşkımm çok teşekkür ederim 🥰
Canlarim eşim sabah 9 da örnek verdi, 1 de de aşılamam olacak, çarş gece vurmustuk igneyi. Şimdi son hazirliklar🙈😇 dakika sayiyorum bakalım, Allah hepinizden razı olsun canlarım benim, Allah gonlunuze gore versin🍀🙏🏽
LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo C Capanin Gururu Teyom Whiterose89 Whiterose89 🕊️🎈
Ben duana başlıyorum Allah ın izniyle 🥰

o kadar haklısınız ki eşim bunu her söylediğinde biz henüz senle aile olamamışız diyorum. böyle dediğim için beni ciddiye almıyor. üzülüyorum ağlıyorum resmen beni delilikle suçluyor. sana sağlık kurulu nasıl normal raporu verdi şaşırıyorum diyor. yani ben kimseyle hiçbir şeyimi paylaşamıyorum kendi kendime çözmeye çalışıyorum dertlerimi. eşim hep ailesinin yanında. her olayda boşanma, her lafı annem ablam isterse seni boşarım. ben onlarla evlenmedim senle evlendim diyorum. yani artık çekemiyorum onun laflarını.
Canım bence eşinle doğru düzgün oturup konuşmalısın çünkü bi erkek eşiyle ailesinin sınırını çizmeli ve bu şartlar altında bebeği rafa kaldırırdım ben canım beni yanlış anlama sakın

X