Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oda dgru kuzum ama bu sfer allahın izni ile o günler geride kaldı bebişler gelicek anneleri çok akıllılar bu sfer :anne: :anne: :KK60:
Her türlü koşul ve imkanı sağladık 😂 daha nasıl rahat ettireyim dötlerini 😂 Rabbim nasip eder inşallah, sağlıkla alırız kucağımıza

Yokkk hiçbirşey olmaz. Duşunuzu alın sonra fıtı foto ya 😂😂 tertemizz miss

Kız 11. Haftaya girdik yaaa maşallah Allah esirgesin 🤗🧿

Ayyy yarın her açıdan çok heyecanlı bir gün olacak 😁

Biz iyiyiz teyzoşumuz 🥰 büyüyoruz 10+5 olduk bugün 23 nisanı bekliyoruz ebru hanımda randevumuz var ikili taramaya gideceğiz inşallah herşey yolunda gider 🤗💛

Zalım müdür 😂 anayım ben ana deseydin 😂😂
Ay dur aklımda olsun o zaman ama diyorlar ya rahim ağzı açık olduğundan iyi değil diye ondan şeydttim 😂😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 19
aynısı benim de aklımdan geçiyordu :KK70:
😂😂😂😂 Artık nasıl bir izlenim bıraktıysam.
Dün eşimle Dr um kahve içiyorlarmış , Dr demiş ki simge geldiğinde kapıdan çok duygusal çok cici bir anne geliyor çok enerjik biri ama ultrasona girince stres altında bir kadın 😁😁 ne desem sanki bana inanmıyor 😂😂
Ay dur aklımda olsun o zaman ama diyorlar ya rahim ağzı açık olduğundan iyi değil diye ondan şeydttim 😂😂
Ozaman neden düşük ve kürtaj sonrası hemen tutar diyorlar? Rahim ağzı açık olduğundan 😂

Şundan aldım canım normalde ben de kullanıcaktım ama kızlar dediler c life ile ikisi ağır olur diye. Ondan eşime kullandırıyorum bende🤣
Porti ben bunun çok olumlu yorumlarını okudum valla iyi yapmışsın şifa olsun inşallah 😁 o zaman bugün yansın gecelerrrrrrrr

😂😂😂😂 Artık nasıl bir izlenim bıraktıysam.
Dün eşimle Dr um kahve içiyorlarmış , Dr demiş ki simge geldiğinde kapıdan çok duygusal çok cici bir anne geliyor çok enerjik biri ama ultrasona girince stres altında bir kadın 😁😁 ne desem sanki bana inanmıyor 😂😂

Ozaman neden düşük ve kürtaj sonrası hemen tutar diyorlar? Rahim ağzı açık olduğundan 😂
Hmmm mantıklıı taktiklerine uyucamm :KK68: :rolleyes:

Yeni tedaviyi nasıl planlıyorsun canım
2.denemem bu canım klomen+çatlatma iğnesinin.
doktor 3 ay deneriz olmazsa sonra hsg çekeriz yine olmazsa aşılamaya geçeriz o da olmazsa tüp bebek demişti ama ben şu an sadece klomen tedavisini yapayım 3 ay olmazsa sonra akışına bırakayım diyorum diyet ve sporla.
bu ay takviyeler iyi gelmişti yumurtam 18mm büyümüştü hiç bu kadar büyümemişti o yüzden umutluydum ama bilemiyorum bakalım kısmet ne olcak

Ay inşallah larimm diyor 2 günde bir falan 1 kaşık sende ye diye. Ama bilemedim yesemmi çok ağır olurmu 🤣
Ye bence 😁 arı sütü başka birşey c life ın içinde yok ki
2.denemem bu canım klomen+çatlatma iğnesinin.
doktor 3 ay deneriz olmazsa sonra hsg çekeriz yine olmazsa aşılamaya geçeriz o da olmazsa tüp bebek demişti ama ben şu an sadece klomen tedavisini yapayım 3 ay olmazsa sonra akışına bırakayım diyorum diyet ve sporla.
bu ay takviyeler iyi gelmişti yumurtam 18mm büyümüştü hiç bu kadar büyümemişti o yüzden umutluydum ama bilemiyorum bakalım kısmet ne olcak
Canım takviyeleri aldıkça etkisi artacak ve daha iyi sonuç alacaksın inşallah hiç üzülme daha ilk aydasın yeni başladın bu ay olmamışsa yeni ay yeni umut 💚

X