Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
dün ve ondan önceki gün değerlendirdim, şimdi bu gece de değerlendirirsem yarın ve sonraki gün riske girer, 5 gün üst üste değerlendiremem yani no no noo :eek: 😂

yani insanın aklına geliyo ya bugünü de değerlendirmem gerekiyosa diye, sonra her güne dönüşüyo o, o zaman da ödev gibi oluyo zaten, geriliyo insan ve olmuyo dolayısıyla, bu günü atlıcm mecbur napim 🤷🏼‍♀️

Zaman zaman sapıtıp 12-13 gün sonra geldiği de oldu geçmişti bnm, bazılarının 16 gün sonra olduğuna da denk gelmiştim ama genel olarak 14 👍🏻
Önceki günleri bilmiyordum.bugün bekle kuzuş 😂😂

dün ve ondan önceki gün değerlendirdim, şimdi bu gece de değerlendirirsem yarın ve sonraki gün riske girer, 5 gün üst üste değerlendiremem yani no no noo :eek: 😂

yani insanın aklına geliyo ya bugünü de değerlendirmem gerekiyosa diye, sonra her güne dönüşüyo o, o zaman da ödev gibi oluyo zaten, geriliyo insan ve olmuyo dolayısıyla, bu günü atlıcm mecbur napim 🤷🏼‍♀️

Zaman zaman sapıtıp 12-13 gün sonra geldiği de oldu geçmişti bnm, bazılarının 16 gün sonra olduğuna da denk gelmiştim ama genel olarak 14 👍🏻
Ozaman yarın sabah müsaitsen yap hani çatlamadan önce spermin bulunması gerekmiş ya içerde kendini hiç kasma bu ay zaten olursa oldu Olmazsa zaten tedaviye cagirmayacakmiydi doktor inşallah gerek kalmaz da

Hadi inşallah :21:

Bilmiyorum kuzum ya hoş ben tipten sonra doğru düzgün regl olmadım oda etkilemiş olabilir mi acaba? hemşire amh için 2 3 4 hatta 5 olsa senin yaşında çok daha iyi olurdu ama ilaçlarla yükseleceğini düşünüyorum ki daha önceki hastalarımıza gördük bunu dedi.

Allah razı olsun canım bende ne zaman dua etsem hepimiz için dua ediyorum 🤲 bizi bizden başkası anlamıyor ne yazıkki 😒Rabbim hepimize evladında hayırlısını versin tez vakitte inşallah 🤲🤲

He tamam o zaman dolmasını tadarız inşallah bir gün 💙🥰

Ameliyatı oturup konuşamadık eşimle konuşunca netleşir kuzum. Hamile kalmamakta, kalıp kaybetmekte kötü kuzum ya. Doktordan geldiğimizden beri benim herifte aynını söylüyor. Çok fazla ilaç kullandığım için vücudun yıprandı acele etme belki tüpe gerek kalmaz diyor. Doktora bile dedim önce kv başımızın etini yiyor sinirlerim zıplıyor. Olacağı varsa da stresten olmuyor belki dedi doktor belki psikolojik olarak yumurtlamanı bozmuş dahi olabilirsin dedi 😳

Evet canım yakması kıvrandıracak derecede oluyor 🤭 progestan çok kötü birşey ya ben onu hiç anlamadım vurunurken birşey yok iki saat sonra abooo öyle bir acı yok 🤣🤣
Yaa canım birde hemşirede etkiliyor olabilir 2 tanesi yavaş vurdu hafif acı var tek ama diğerleri o kadar acıttı ve morattı kş

Önceki günleri bilmiyordum.bugün bekle kuzuş 😂😂
Evet bi dinlenelim 😅
Ozaman yarın sabah müsaitsen yap hani çatlamadan önce spermin bulunması gerekmiş ya içerde kendini hiç kasma bu ay zaten olursa oldu Olmazsa zaten tedaviye cagirmayacakmiydi doktor inşallah gerek kalmaz da
Evt evt bidahaki regl de aşılamaya karar vermiştik işte, o zamana kadar ovülasyonla oyalanıyorum bnde maksat boş geçmim, alışmışız artık her ay 🙈

Birkac kez kullandi ondannsonra gebelik olustu.
Duphaston yada progesteron genelde tutunmayi destekledigi icin veriyorlar canim.
Ben 3.ignemdede kullandim 🥰
Ben catlatmadan sonraki 17 gundeyim adet olmadim ama gebelik testleride negatif dupbastonu 12.gun ne gatifi gorunce birakmistim..birakmasaydim.14.gun adet olmami mi saglayacakti.. artik bu saatten sonrada testlerde gebelik cikmaz zaten..ne yapacagimi sasirdim..

Merhaba, catlatma ignesini ilk kullanişinizmiydi.. 2.ye tekrar kullandinizmi..birde dupbaston falan kullandinizmi
Hayir. 3 kere kullandim. 3. De gebelik olustu. Yanliz ilk ikisi pespese sonra 9 10 ay ara vermistim. Ve evet 3unde de ya duphaston ya progestan kullanmistim canim .
Birkac kez kullandi ondannsonra gebelik olustu.
Duphaston yada progesteron genelde tutunmayi destekledigi icin veriyorlar canim.
Ben 3.ignemdede kullandim 🥰
Takipcim Hallosum.😍. Zeki hatun bak nasi hatirliyo. 😉. Bugun iyisin ama cok sukur mutlu oldum iyi olmana

Ben catlatmadan sonraki 17 gundeyim adet olmadim ama gebelik testleride negatif dupbastonu 12.gun ne gatifi gorunce birakmistim..birakmasaydim.14.gun adet olmami mi saglayacakti.. artik bu saatten sonrada testlerde gebelik cikmaz zaten..ne yapacagimi sasirdim..
Ben 20 .gunde oldum canim
Bunun erken birakmanla alakasi yok
Vucud hormonlar yapiyor,endiselenme biraz bekle olmazsan gidip bir muane ol🥰

Hayir. 3 kere kullandim. 3. De gebelik olustu. Yanliz ilk ikisi pespese sonra 9 10 ay ara vermistim. Ve evet 3unde de ya duphaston ya progestan kullanmistim canim .

Takipcim Hallosum.😍. Zeki hatun bak nasi hatirliyo. 😉. Bugun iyisin ama cok sukur mutlu oldum iyi olmana
Kuzumm daha iyimm sukur
Sizin gibi kalbi guzel kadinlar var etrafimdaa ve disari cikmak beni biraz rahatlatti
❤️

Ben 20 .gunde oldum canim
Bunun erken birakmanla alakasi yok
Vucud hormonlar yapiyor,endiselenme biraz bekle olmazsan gidip bir muane ol🥰
Coook tesekkur ederimmm... icime su serptiniz.. cvplar icinde cok sagolun...🙏yuzde 80 2.yada 3. Kullanimda pozitif goruluyor... inssllah isteyen herkese nasip olsun...

X