Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım bastı bugün temizliğimi falan bitirdim detaylı olarak yarın bi üstten bidaha yaparım yaa bu iğneler çok zormuş ama oksapar hele var ya canımı alıyor resmen
kuzu oksapar öyleeee ama alışıyorsunnn bak bn 83 gündür vuruluyorum göz açıp kapayıncaya kdr bitiyor olur da bebişin tutarsa yarabbm inşallah rapor çıkarırsın doğuma kdr kullanırsan ki bi kere başlayınca bıraktırmıyolar kuzucm bnm burada ki doktorum öyle dedi

oyyy seniii yiyeeerimmm bbgmmm iim şimdilik çok şükr olmadı bbgm ztn pzrtesi randevum var doktora gidicemm
Yi beni
İnşallah tekrarlamaz canım benim gözle o halde kendini olmasa da randevuna git ama doktor bir görsün değerlendirin ne olur ne olmaz aklında da kalmaz en azından.

Evet canım bastı bugün temizliğimi falan bitirdim detaylı olarak yarın bi üstten bidaha yaparım yaa bu iğneler çok zormuş ama oksapar hele var ya canımı alıyor resmen
Şimdi yor 12 gün yorulmasın kız oksapar yakmasa iğnesinde birşey yok di mi

pzrtesi sorucam kuzucummmm şaka gibi zaman çok çabuk bugn 10+3 olmuşuz yarabbimmmm şu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine sizlere de nasip etsn aratmasn daha çok

1.65 çıktı amh, ultrasonda da solda 5, 6 sağda 2, 3 dedi kuzum. Kuzum bir kere gebeliğim oldu o yüzden spontan gebe kalma şansında var senin çünkü yaşamışsın daha önce dedi o gün aldığım tek iyi haber bu galiba sperm ve yumurta durumuna göre ya bekleyecek yada bekletmeyecekmiş bende bekleyemem dedim güldü sakin ol dedi sizle konuştukça aklıma geliyor doktorun söyledikleri de
dolma oyuyor şimdi akşama bizi çağıracakmış
Mapus damı diye makara yapıyoruz gidince dolma yerine bizi oymasın

pzrtesi sorucam kuzucummmm şaka gibi zaman çok çabuk bugn 10+3 olmuşuz yarabbimmmm şu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine sizlere de nasip etsn aratmasn daha çok

Namıssız zalım zaman Ay aminn kuzum sen gebe halinle dua ediyorsun ya rabbim senin duanı hiç geri çevirmeyecektir inşallah Allah razı olsun size de bütün gebe olanlara da sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlısıyla evlatlarınıza kavuşmayı nasip etsin Rabbim şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine

amh iyi canım niye düşük çıktı ki rezerv. Benim 0,79 da daha çok folikül saydı. Çok ilginç

kuzucum bnm her zmn dualarımızdasınız inanın sürekli dilimde ediyorum size dua çnkü siz bizim kader arkadaşlarımızsınız hepimiz aynı zorlu yollardan geçerek bugünlere geldik ama biz olunca ben hiç umutsz degilim sizin için de hep sizinde olucak eminim benn rabbim daha çok geciktirmesin yeter

yok kızzz gerçekten dolma oyuyor şimdi makara degil

kuzu senin kendiliğinden hamile kalman süper bsy bn 2.5 senede hiç hamile kalamadım senin şansın var hayırlısıdn şu ameliyatını ol allah nasip eder belkide tüpe gerek bıraktırmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…