Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
neden kimse bana cevap vermedi acep

canım benim gözümden kaçmış, henüz erken zaten hiç moralini bozma

başın sağolsun canım benim. Ailevi meselene de Rabbim kolaylık versin canım benim. Zaten zorlu yollardayız, bir de başka sıkıntılar olunca zor
Allah razı olsun canım. Valla sorma yaa. Ailem hiçbir şekilde bilmiyor bu süreci. Bazen diyorum söyle herşeyi bilsinler sanki bizim hiç sorunumuz yok güllük gülistanlık yaşıyoruz gibi

can olsunlar inşallah sana
Ay inşallah bebeğimm. Eşim bu ay baya emin, olcak gibi ramazan bide mübarek ay diyo. Birde orucla vücudun daha güzel çalışcak diyo. Bakalım öyleyse eğer bu ramazanı kaçırırsak öbür razamana kadar boşuz

Cnm 14. 15 gune kadar cikmayabiliyor yada gec dollenme de olabiliyor umutsuz olma
canımmmm ağzın bal yesin hadi inşalllah moralimi bozmayayım o zaman
bir de ben progestan kullanıyorum daha 3 günlük var zaten o bitmeden gelmemişti geçen ay regl yine öyle olur herhalde o yüzden de erken yaptım gibi sanırım testi

evet cnm doğrudur stres herşeyin başııı

Canım benim evet teyzesi biz büyüyoruz biz iyiyiz herşey yolunda şuan . Sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Özlettin kendini
Aynı ya. Uğraşıp duruyoruz işte. Çok sevindim sağlıkla ilerlemesine. Cinsiyetini sabırsızlıkla bekliyorum yat dinlen keyfini çıkar. İyi bak yeğenime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…