Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H halleycik LaRisaCca geldiğinde buraları bk götürmüş demesin bize
Esimle uyumadan once gorustum canim oksijen destegiyle süreci kolaylastiyorlar sanirim
Tutulma ilerlemesin die mi acabaa.
Bide balgam sokturucu uyguluuyorlar herhaldeki oksurukleri artmis,temizlesinn die

Esimle uyumadan once gorustum canim oksijen destegiyle süreci kolaylastiyorlar sanirim
Tutulma ilerlemesin die mi acabaa.
Bide balgam sokturucu uyguluuyorlar herhaldeki oksurukleri artmis,temizlesinn die
Geçmiş olsun asko ben kaçırdım konuyu rica etsem özet geçebilir misin?

Dikkat et canım ya hamilesin diye dedim direkt git doktora diye ihmale gelmez aman diyim. Vaktin varsa hemen git en azından için rahatlar
kuzuş bakalım bugn olacak mı bekliyorum göz korneası ile ilgili bi sürü şey yazıyo nette progesteron hormonu yükseldikçe olurmuş eğer bugnde olursa doktora giderm

Bebekler yarın ovitrelle cuma da nasipse aşılama olacak Ramazan öncesi rabbim nasip eder inşallah bayramda bayramı yaşatır bana
ayyyyy süper haber kuzucummm hadi allahım utandırmasınn inşallah bebişin sana gelir bbgm bu sfer allahım daha çok aratmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…