Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzu bn hiç amh baktırmadm bak ama gittigimde her ay yumurtam oluyordu bazen 1 bazen 2 bu aya göre değişirmş her ay aynı yumurtlamazmışız bnce amh ye takılma yumurtan oluyorsa her ay şansın var umut var kii tüp bebekle de olacağına inanıyorumm gönlünü ferah tut

Oda özlemiştir eminim ayy iyi bari perşembe gelcekmiş cuma transferim var benim sizlerden fikir almak iyi olur rahatlatıyor
ayy senin transfer S Spagetti bolonez ın da aşılaması var. İnşallah ikinizden de güzel haberler alırız
ayyyyyy hadi bak bnmde cuma idi transferim herşeyi cuma günü öğrendim kese kalp atışı ztn mübarek gün ama bana çok uğurlu geldi sizede öyle gelsin canlar S Spagetti bolonez

kuzuş bakalım bugn olacak mı bekliyorum göz korneası ile ilgili bi sürü şey yazıyo nette progesteron hormonu yükseldikçe olurmuş eğer bugnde olursa doktora giderm
İnternette herşey yazıyor kuzum. tekrarlamasını bekleme Allah korusun ya dünden beri aklımdasın

ayyyyyy hadi bak bnmde cuma idi transferim herşeyi cuma günü öğrendim kese kalp atışı ztn mübarek gün ama bana çok uğurlu geldi sizede öyle gelsin canlar S Spagetti bolonez
İnşAllah canım doktordan çıkınca eşime öyle diyorum cuma verdi cuma mübarek gün inşallah diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…