Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım, evet yapışıklık, perde, rahim şekli bebeğe yer bırakmıyor o sebeple tutunamıyor, tutsada düşme ihtimali çok çok yüksekmiş. Histereskopi sonrası gebelik olma ihtimalide çok yüksek diyorlar ama bekleyecek mi Bülent hoca acaba?

Benim amh düşük çıkmış ki ultrasonda da 5-6 tane solda 2 - 3 tane sağda yumurta gördü yaşıma göre azmış sayısı. hemşire ile konuştuk ilaçlarla sayıda ve kalitede yükselen çok hastamız var dedi.
kuzu bn hiç amh baktırmadm bak ama gittigimde her ay yumurtam oluyordu bazen 1 bazen 2 bu aya göre değişirmş her ay aynı yumurtlamazmışız bnce amh ye takılma yumurtan oluyorsa her ay şansın var umut var kii tüp bebekle de olacağına inanıyorumm gönlünü ferah tut :dua::KK200:

Oda özlemiştir eminim 😍 ayy iyi bari perşembe gelcekmiş cuma transferim var benim sizlerden fikir almak iyi olur rahatlatıyor 🤩
ayy senin transfer S Spagetti bolonez ın da aşılaması var. İnşallah ikinizden de güzel haberler alırız:KK68:
ayyyyyy hadi bak bnmde cuma idi transferim herşeyi cuma günü öğrendim kese kalp atışı ztn mübarek gün ama bana çok uğurlu geldi sizede öyle gelsin canlar S Spagetti bolonez :KK200::KK200::spor:

kuzuş bakalım bugn olacak mı bekliyorum :KK48: :confused: göz korneası ile ilgili bi sürü şey yazıyo nette progesteron hormonu yükseldikçe olurmuş eğer bugnde olursa doktora giderm
İnternette herşey yazıyor kuzum. tekrarlamasını bekleme Allah korusun ya dünden beri aklımdasın 😐

Valla canım bayadir yazmıyor bende ondan merak ettim birde rahatsız gibiydi inşallah bi sıkıntı yoktur uyuyup dinleniyordur🙏
Bende bekledim ama cevap yok
İnşallah canım. Akşam da etiket yaptım, ses gelmedi

siziiii yerimmmmmmmmmmmmm yeeerrrrr :KK200: ama erkende uyudum kuzular duş alıp hoop yataga 9idi saat uyudugumda netmde yok tv de bisey de yok çatlamıştmm

ayyyyyy hadi bak bnmde cuma idi transferim herşeyi cuma günü öğrendim kese kalp atışı ztn mübarek gün ama bana çok uğurlu geldi sizede öyle gelsin canlar S Spagetti bolonez :KK200::KK200::spor:
İnşAllah canım doktordan çıkınca eşime öyle diyorum 😂😂 cuma verdi cuma mübarek gün inşallah diyorum 🙏😍

X