Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınnn balımm:KK68:
Dün sabahtan yatana kadar aklım tuhaftı teom sabah değişik uyandım nedense. Sonra iyi haberler almadım akşama kadar salak gibi gezindim🤣
Burda da ortalarda gezindim pek topiklere giremedim o yüzden. Yoksa sizleri de hiç unuturmuyumm😘🥰🥰

heyecan iyidir kuzummmm ama musmutlu heyecan olsunnn buuu tmm mı olumsuz düşünce yok sakınnn :duduk::duduk:
Yok yok canım nedense bi umut var içimde böyle değişik hani heyecan gibi sevinç gibi birde hep eğer olmazsa tekrar denenebilen bir tedavi diye rahatlattım hep kendimi o yüzden çok olumsuz düşünemiyorum 😍

Yi beni :21::KK53:
İnşallah tekrarlamaz canım benim gözle o halde kendini olmasa da randevuna git ama doktor bir görsün değerlendirin ne olur ne olmaz aklında da kalmaz en azından.

Şimdi yor 12 gün yorulmasın 🤗 kız oksapar yakmasa iğnesinde birşey yok di mi 🤭
Evet canım rahat ederim 12 gün 😂 yok canım iğneyi hiç hissetmiyorum ama ilaç gelince kıvranasım geliyor şükür 5 dkya geçiyor yanma😂 progestan zaten popomun her tarafını uyuşturdu onu ilk yaptıklarında hiç hissetmiyorum saatler sonrası acıyor 😂😂 çok ilginç ilaçlar 😂😂

Günaydınnn balımm:KK68:
Dün sabahtan yatana kadar aklım tuhaftı teom sabah değişik uyandım nedense. Sonra iyi haberler almadım akşama kadar salak gibi gezindim🤣
Burda da ortalarda gezindim pek topiklere giremedim o yüzden. Yoksa sizleri de hiç unuturmuyumm😘🥰🥰
hayırdır inşallah canım, inşallah kötü birşey yoktur

hayırdır inşallah canım, inşallah kötü birşey yoktur
Annemlere gittim dün. Babamla bir süredir açık gibiydi aramız. Tam dönerken gider ayak sinir etti beni yine. Birde çalıştığım patronumun babası vardı çok seviyordum çalışırken her gün gelirdi yanıma kahve içer sohbet ederdik. Onun ölüm haberini aldım çok üzüldüm teocum 😞

İyi iyi sabah güno mu gönderdi. İnşallah yarın bitiyor esaret :KK68:
Hadi inşallah :21:
amh iyi canım niye düşük çıktı ki rezerv. Benim 0,79 da daha çok folikül saydı. Çok ilginç
Bilmiyorum kuzum ya hoş ben tipten sonra doğru düzgün regl olmadım oda etkilemiş olabilir mi acaba? hemşire amh için 2 3 4 hatta 5 olsa senin yaşında çok daha iyi olurdu ama ilaçlarla yükseleceğini düşünüyorum ki daha önceki hastalarımıza gördük bunu dedi.
kuzucum bnm her zmn dualarımızdasınız inanın sürekli dilimde ediyorum size dua çnkü siz bizim kader arkadaşlarımızsınız hepimiz aynı zorlu yollardan geçerek bugünlere geldik ama biz olunca ben hiç umutsz degilim sizin için de hep sizinde olucak eminim benn rabbim daha çok geciktirmesin yeter :21: :KK200::dua:

yok kızzz gerçekten dolma oyuyor şimdi makara degil :KK70:

kuzu senin kendiliğinden hamile kalman süper bsy bn 2.5 senede hiç hamile kalamadım senin şansın var hayırlısıdn şu ameliyatını ol allah nasip eder belkide tüpe gerek bıraktırmadan :dua::21:

Allah razı olsun canım bende ne zaman dua etsem hepimiz için dua ediyorum 🤲 bizi bizden başkası anlamıyor ne yazıkki 😒Rabbim hepimize evladında hayırlısını versin tez vakitte inşallah 🤲🤲

He tamam o zaman dolmasını tadarız inşallah bir gün 💙🥰

Ameliyatı oturup konuşamadık eşimle konuşunca netleşir kuzum. Hamile kalmamakta, kalıp kaybetmekte kötü kuzum ya. Doktordan geldiğimizden beri benim herifte aynını söylüyor. Çok fazla ilaç kullandığım için vücudun yıprandı acele etme belki tüpe gerek kalmaz diyor. Doktora bile dedim önce kv başımızın etini yiyor sinirlerim zıplıyor. Olacağı varsa da stresten olmuyor belki dedi doktor belki psikolojik olarak yumurtlamanı bozmuş dahi olabilirsin dedi 😳
Evet canım rahat ederim 12 gün 😂 yok canım iğneyi hiç hissetmiyorum ama ilaç gelince kıvranasım geliyor şükür 5 dkya geçiyor yanma😂 progestan zaten popomun her tarafını uyuşturdu onu ilk yaptıklarında hiç hissetmiyorum saatler sonrası acıyor 😂😂 çok ilginç ilaçlar 😂😂
Evet canım yakması kıvrandıracak derecede oluyor 🤭 progestan çok kötü birşey ya ben onu hiç anlamadım vurunurken birşey yok iki saat sonra abooo öyle bir acı yok 🤣🤣

Annemlere gittim dün. Babamla bir süredir açık gibiydi aramız. Tam dönerken gider ayak sinir etti beni yine. Birde çalıştığım patronumun babası vardı çok seviyordum çalışırken her gün gelirdi yanıma kahve içer sohbet ederdik. Onun ölüm haberini aldım çok üzüldüm teocum 😞
başın sağolsun canım benim. Ailevi meselene de Rabbim kolaylık versin canım benim. Zaten zorlu yollardayız, bir de başka sıkıntılar olunca zor

X