Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimin ileri sperm hareket problemi vardı ama iyi seviyede iyileşti her gün mü denesek kararsızım nasıl yapsam acaba yaaa.. Ama sayıda falan problemimiz yok
Canım o zaman her gün deneme bencegün aşırı dene ki onlarda tazelensin bizimde sayıda problem yok ama ileri hızda var bizde öyle yapıyoruz.

Canım o zaman her gün deneme bencegün aşırı dene ki onlarda tazelensin bizimde sayıda problem yok ama ileri hızda var bizde öyle yapıyoruz.
Tamam canım geçen ay her gün denedik olmadı bu ay da gün aşırı deneyelim o zaman yarın sabah iğne yapıcam akşamına değrlendirelim mi acaba

Tamam canım geçen ay her gün denedik olmadı bu ay da gün aşırı deneyelim o zaman yarın sabah iğne yapıcam akşamına değrlendirelim mi acaba
doktorun sana ne zaman değerlendir dedi canım birde ya gece geç saatte yada sabaha karşı deneyin benim tuttuğunda öyle tuttu gününü hatırlıyorum

doktorun sana ne zaman değerlendir dedi canım birde ya gece geç saatte yada sabaha karşı deneyin benim tuttuğunda öyle tuttu gününü hatırlıyorum
Doktora söyledim ama doktor kendinizi kalıba sokmayın normal hayatınıza bakın dedi saat söylemedi yanii.yarın gece geç saatte o zaman zor işler yaa Allah herkesin gönlüne göre versin

Buralardayım canımm. Uyuyorum uyanıyorum iş yapıyorum geri uyuyorum sen ne yapıyorsun bakalım nasıl gidiyor
göremedim ki seni o yüzden bakim dedim. çok az kalmış ya senin hazırlıklar tam mı ?
bende çok şükür iyi gidiyor bel ve kalça ağrılarım oluyor.

Doktora söyledim ama doktor kendinizi kalıba sokmayın normal hayatınıza bakın dedi saat söylemedi yanii.yarın gece geç saatte o zaman zor işler yaa Allah herkesin gönlüne göre versin
evet canım o iş gerçekten çok zorluyor bencede doktorun çok iyi demiş bunu.. bizde o gün kardeşimle eşi kalmıştı hatta nasıl olacak bilmem ne bi tribe girdik sonra sanırım böyle kaçak göçek daha iyi gece geç vakit falan o ilişkimizde gebe kaldım kimyasal oldu ama gerçekten akışına bırakmak çok faydalı oluyor..inşallah sende güzel haberler alırsın canım

melinda- nın ve Y yesilcayyy ın da sesi çıkmıyor..
Hele E EbrarAsell hepten yok inşallah kötü birşey olmamıştır
Ben biraz gerginim sabah toplu iğne başı kadar minik kan gördüm peçetede,akıntı beyaz sarı renk devam ediyor çamaşırda da birşey yoktu,peçetede gördüm neden olduğunu anlamadım 5buçukta doktora gideceğim inşallah bir sorun yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…