Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay konuşmalarınızı okumaya çalışıyorumm sabahtan beri maşallah ne konuştunuz:)) çalışıyorum canım yemek arası da müsaitlikte bakayım dedim:) sen nasılsın cücüşlerin nasıl:) ayyy sizin bebiş heyecanınızı gördükçe o kadar çok hevesleniyorum ki hele bu ultrason fotolarını atmış arkadaşlar maşallah rabbim hepinizinkini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. şu an ezan okunuyor bizede sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bekleyen isteyen her kuluna..ezanların yüzü suyu hürmetine inşallah..

oyyy binlerce kez aminnnnnn

Aminn Aminnn Aminnnn

Kızlar yardımınıza ihtiyacım varr.. Az önce muayeneden geldim yumurtam 21 cm doktor çatlatma iğnesi de verebilirim istersen kendi halinde bırakabiliriz dedi. Sonra garanti olması açısından ovitrelle çatlatma iğnesi verdi yarın sabah göbekten kendim yapıcam.. Zor oluyor mu? İğneden ne kadar sonra çatlama olur ve ilişkiyi nasıl değerlendirmeliyim geçen ay da klomen kullandım ama iğne kullanmamış çtım bu ay iğne de verdi yardımcı olursanız çok sevinirim

amin inşallah canım. Sen de kız bunlara, ben yetemiyorum tek başıma

iğneden 24 saat sonra değerlendirmeye başla demişti doktor bize. eşinin değerleri düşük ise gün aşırı değerlendir ama sorun yoksa 2 3 gün her gün değerlendir.

bn sana kıyamam kuzucum önemli bir gelişme yok merak etme olsa sana söylerim detaylı ultrasonlar çok para imiş sen bunu enişteye nası açıklayacaksın zamanı gelince onu düşün
ben elimle yoklarım, gerek yok diyebilir evlat söz konusu olunca inşallah aklına gelmez parası dua edin Allahım enişte o an parayı unutsun, aminnnnnn

Aminnnn bebeğimmm inşallahhh cücüşler iyiler çok şükür teyzesi sana duacılar
takiptesin bravo
teveccühünüz efem
Canım istatistiklere göre ovülasyondan hemen önceki günleri değerlendirmelerin gebe kalma şansı daha yüksek. Eşinin sperm değeri iyiyse iğneyi vurduğun günü, 36. Saati ve bir sonraki günü değerlendirmeni tavsiye ederim değilse gün aşırı değerlendirmeye başla. Yumurtanın kontrolsüz çatlama ihtimaline karşı şimdiden gün aşırı değerlendirmeye başlarsan kaçırmamış olursun
kız yapma bana bunu, bak hocam ne demişti başka şeylerle uğraşma demişti
Tamam tamam çok da özel bir şey konuşmadık açıkçası

ben elimle yoklarım, gerek yok diyebilir evlat söz konusu olunca inşallah aklına gelmez parası dua edin Allahım enişte o an parayı unutsun, aminnnnnn
Allah'ım sen konuyu biliyorsun amin
valla ya gece 12 de yattım sabah 12 de girdim maşallah ne ara konuşuldu bu kadar anlamadım ki:))
Hayat hızlı akıyor bebeğimm

Her gece siz hamişlere sağlıkla kucağınıza alın diye dua ediyorum rabbim kabul etsin inşallah nas felak 7 kere okuyorum sonra da biz hamiş kalmak isteyenlere..rabbim kabul etsin inşallah

Evet ben ama şuan tiksiniyorum içemiyorum. Fakat tüp döneminde bırakmıştım kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…