Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her gece siz hamişlere sağlıkla kucağınıza alın diye dua ediyorum rabbim kabul etsin inşallah nas felak 7 kere okuyorum sonra da biz hamiş kalmak isteyenlere..rabbim kabul etsin inşallah
Senin o güzel kalbinden öpüyorum keşke olsan da sarılabilsem ne güzel kadınsın Allah razı olsun duaların için. Rabbim tez vakitte sizlere de verecek bu süreci birlikte geçireceğiz

Evet ben ama şuan tiksiniyorum içemiyorum. Fakat tüp döneminde bırakmıştım kuzum
ya keşke bende tiksinsemm evet canım baya etkiliyormuş bende bu ay diş tedavisi alıyorum hazır öyleyken vücudumu hazırlayıp gelecek aya bomba gibi girip ramazan da gaza basayım diyorum

ya keşke bende tiksinsemm evet canım baya etkiliyormuş bende bu ay diş tedavisi alıyorum hazır öyleyken vücudumu hazırlayıp gelecek aya bomba gibi girip ramazan da gaza basayım diyorum
Bas gazaaa Öznur bas gazaaa kim tutar seniii bas gazaaa

Senin o güzel kalbinden öpüyorum keşke olsan da sarılabilsem ne güzel kadınsın Allah razı olsun duaların için. Rabbim tez vakitte sizlere de verecek bu süreci birlikte geçireceğiz
valla bende çok istiyorum çünkü o kadar çok paylaşamadığım şeyi burda sizinle paylaşıyorum ki sarılasım sabaha kadar dertleşesim geliyor:)) amin kuzum aminn inşallahhh çok çok güzel günler göreceğiz

iğneden 24 saat sonra değerlendirmeye başla demişti doktor bize. eşinin değerleri düşük ise gün aşırı değerlendir ama sorun yoksa 2 3 gün her gün değerlendir.
Çok teşekkür ederim o zaman yarın sabah iğne yapıcam çarşamba değerlendirelim.. Eşimde ileri hareket problemi vardı ama baya iyileşti her gün mü gün aşırımı karar veremiyorum bu konuda

Eşimin ileri sperm hareket problemi vardı ama iyi seviyede iyileşti her gün mü denesek kararsızım nasıl yapsam acaba yaaa.. Ama sayıda falan problemimiz yok

Amin, canım inşallah dualarımız sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…