Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayır otur evnde mis gibi geç uyan istediğin yere git erken yat duş al istedigin zmn yemk ye misssssss :KK51:
Söylerken çok güzel geliyor, ben 1 yıldır evde olduğumdan bıkmışım 😂
hadi yemekkk söleyinnnnn fkirrrrr verinnnn :KK51: :110:
Biz pırasa yicez bugün annem pırasa yapıyor şuan aşko
Balık yapacak eşim akşama salata da benden tamamdir😍😂
Ohhh afiyet olsun canım benim yarasınnn 🥰
işlem tamam ama sonra gece tartıştık zaten bi süre bişey olmaz artık :KK70:
İşlem tamamsa sorun yok sorunlar çözülür önemli olan ovülasyonu kaçırmamak 😂😂
Ben biraz gerginim sabah toplu iğne başı kadar minik kan gördüm peçetede,akıntı beyaz sarı renk devam ediyor çamaşırda da birşey yoktu,peçetede gördüm neden olduğunu anlamadım 5buçukta doktora gideceğim inşallah bir sorun yoktur
Canım eşinle ilişki olduysa tahriş olabilir idrar yolu enfeksiyonu olabilir öyle nokta kadar gelmez lekelenme olsa kanama alanı olsa merak etme 🤗 birşey yok Allah'ın izniyle

Canım eşinle ilişki olduysa tahriş olabilir idrar yolu enfeksiyonu olabilir öyle nokta kadar gelmez lekelenme olsa kanama alanı olsa merak etme 🤗 birşey yok Allah'ın izniyle
Yukarıdan olsa o kadar olmaz değil mi 😍 ilişki yasağı var, zaten yasak olmasa da korkarız 🙈 Ciddi birşey olmasın da 🤗 birkaç gün önce çamaşırdan biraz tahriş oldu gibi gelmişti, inşallah sadece ondandır 🤗

Yukarıdan olsa o kadar olmaz değil mi 😍 ilişki yasağı var, zaten yasak olmasa da korkarız 🙈 Ciddi birşey olmasın da 🤗 birkaç gün önce çamaşırdan biraz tahriş oldu gibi gelmişti, inşallah sadece ondandır 🤗
Senin bebişi göresin gelmiş annesi özlemişsin 🤗. Birşey olmaz Allah'ın izniyle

her akşam sağolsun 😂 sevmediğimiz bir şey yaparsa kaçarız 😂
En mantıklısı 😁 annem de yemeğe kalın deyince hiç ikiletmedim 😁
dedim bir an koç falan mı acaba :KK70:
Niye öyle hissettin 😁 ama koç retrosu geliyor hatta geldi artık iletişim ve rüyalar ön plana çıkacak haberci rüya dönemi ve insanlara sabırsızlık ile uykusuzluk geliyor

Ben biraz gerginim sabah toplu iğne başı kadar minik kan gördüm peçetede,akıntı beyaz sarı renk devam ediyor çamaşırda da birşey yoktu,peçetede gördüm neden olduğunu anlamadım 5buçukta doktora gideceğim inşallah bir sorun yoktur
canım stres etme o kadarcık ya tahriş oldu ya temizlik yaptıysan yaralanma olabilir.

annem etli yaprak ve dolma yapmış. Ben de salata yaparım yeter. Eşime dedim çorba yapardım ama ders çalışmam lazım :KK70:
Sen söyleme yediklerini senin önünden alıp yiyesim geliyor yanlış anlaşılmasın oburluktan değil sen kilo alma diye 😂😂😂

ayyyyyy bayılırımmmmmm bnm yerimede yeeee :KK73: :KK73:
olsun daha ol evde bsy olmaz sen 3 canlısın :KK47:

kuzu korkmaaa bnm daha çok geldi çok şükür bisey yok morelini hemen bozmaaa bak görüceksn bsey çıkmıcakk bizi de muhakkak bilgilendir

X