Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her gece siz hamişlere sağlıkla kucağınıza alın diye dua ediyorum rabbim kabul etsin inşallah nas felak 7 kere okuyorum sonra da biz hamiş kalmak isteyenlere..rabbim kabul etsin inşallah
Senin o güzel kalbinden öpüyorum keşke olsan da sarılabilsem ne güzel kadınsın 🤗🤗 Allah razı olsun duaların için. Rabbim tez vakitte sizlere de verecek bu süreci birlikte geçireceğiz 🤗

Evet ben😁 ama şuan tiksiniyorum içemiyorum. Fakat tüp döneminde bırakmıştım kuzum
ya keşke bende tiksinsemm😁😁 evet canım baya etkiliyormuş bende bu ay diş tedavisi alıyorum hazır öyleyken vücudumu hazırlayıp gelecek aya bomba gibi girip ramazan da gaza basayım diyorum 😁😁

ya keşke bende tiksinsemm😁😁 evet canım baya etkiliyormuş bende bu ay diş tedavisi alıyorum hazır öyleyken vücudumu hazırlayıp gelecek aya bomba gibi girip ramazan da gaza basayım diyorum 😁😁
Bas gazaaa Öznur bas gazaaa kim tutar seniii bas gazaaa 😂

Senin o güzel kalbinden öpüyorum keşke olsan da sarılabilsem ne güzel kadınsın 🤗🤗 Allah razı olsun duaların için. Rabbim tez vakitte sizlere de verecek bu süreci birlikte geçireceğiz 🤗
valla bende çok istiyorum çünkü o kadar çok paylaşamadığım şeyi burda sizinle paylaşıyorum ki sarılasım sabaha kadar dertleşesim geliyor:)) amin kuzum aminn inşallahhh çok çok güzel günler göreceğiz :KK200:

iğneden 24 saat sonra değerlendirmeye başla demişti doktor bize. eşinin değerleri düşük ise gün aşırı değerlendir ama sorun yoksa 2 3 gün her gün değerlendir.
Çok teşekkür ederim o zaman yarın sabah iğne yapıcam çarşamba değerlendirelim.. Eşimde ileri hareket problemi vardı ama baya iyileşti her gün mü gün aşırımı karar veremiyorum bu konuda

Ya birde ben kahve çok içiyorum diye kahveyi bugün itibari ile 1 türk kahvesine düşürdüm çünkü etikliyormuş baya.. ben 2 türk kahvesi 1 küçük fitre kahve içiyordum şu an aşırı mutsuzum ve sürekli burnuma kahve kokusu geliyor benim gibi çok tüketen va rmı:KK43:(

Aminnnn bebeğimmm inşallahhh 🤲🏼 cücüşler iyiler çok şükür teyzesi sana duacılar

:KK28:teveccühünüz efem

Canım istatistiklere göre ovülasyondan hemen önceki günleri değerlendirmelerin gebe kalma şansı daha yüksek. Eşinin sperm değeri iyiyse iğneyi vurduğun günü, 36. Saati ve bir sonraki günü değerlendirmeni tavsiye ederim değilse gün aşırı değerlendirmeye başla. Yumurtanın kontrolsüz çatlama ihtimaline karşı şimdiden gün aşırı değerlendirmeye başlarsan kaçırmamış olursun

😂😂 Tamam tamam çok da özel bir şey konuşmadık açıkçası 🤪
Eşimin ileri sperm hareket problemi vardı ama iyi seviyede iyileşti her gün mü denesek kararsızım nasıl yapsam acaba yaaa.. Ama sayıda falan problemimiz yok

Ay konuşmalarınızı okumaya çalışıyorumm sabahtan beri maşallah ne konuştunuz:)) çalışıyorum canım yemek arası da müsaitlikte bakayım dedim:) sen nasılsın cücüşlerin nasıl:) ayyy sizin bebiş heyecanınızı gördükçe o kadar çok hevesleniyorum ki hele bu ultrason fotolarını atmış arkadaşlar maşallah rabbim hepinizinkini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. şu an ezan okunuyor bizede sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bekleyen isteyen her kuluna..ezanların yüzü suyu hürmetine inşallah..
Amin, canım inşallah dualarımız sizinle 🤲

X