Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayır otur evnde mis gibi geç uyan istediğin yere git erken yat duş al istedigin zmn yemk ye misssssss
Söylerken çok güzel geliyor, ben 1 yıldır evde olduğumdan bıkmışım
hadi yemekkk söleyinnnnn fkirrrrr verinnnn
Biz pırasa yicez bugün annem pırasa yapıyor şuan aşko
Balık yapacak eşim akşama salata da benden tamamdir
Ohhh afiyet olsun canım benim yarasınnn
işlem tamam ama sonra gece tartıştık zaten bi süre bişey olmaz artık
İşlem tamamsa sorun yok sorunlar çözülür önemli olan ovülasyonu kaçırmamak
Canım eşinle ilişki olduysa tahriş olabilir idrar yolu enfeksiyonu olabilir öyle nokta kadar gelmez lekelenme olsa kanama alanı olsa merak etme birşey yok Allah'ın izniyle

Yukarıdan olsa o kadar olmaz değil mi ilişki yasağı var, zaten yasak olmasa da korkarız Ciddi birşey olmasın da birkaç gün önce çamaşırdan biraz tahriş oldu gibi gelmişti, inşallah sadece ondandır

Senin bebişi göresin gelmiş annesi özlemişsin . Birşey olmaz Allah'ın izniyle

her akşam sağolsun sevmediğimiz bir şey yaparsa kaçarız
En mantıklısı annem de yemeğe kalın deyince hiç ikiletmedim
dedim bir an koç falan mı acaba
Niye öyle hissettin ama koç retrosu geliyor hatta geldi artık iletişim ve rüyalar ön plana çıkacak haberci rüya dönemi ve insanlara sabırsızlık ile uykusuzluk geliyor

canım stres etme o kadarcık ya tahriş oldu ya temizlik yaptıysan yaralanma olabilir.

annem etli yaprak ve dolma yapmış. Ben de salata yaparım yeter. Eşime dedim çorba yapardım ama ders çalışmam lazım
Sen söyleme yediklerini senin önünden alıp yiyesim geliyor yanlış anlaşılmasın oburluktan değil sen kilo alma diye

ayyyyyy bayılırımmmmmm bnm yerimede yeeee
olsun daha ol evde bsy olmaz sen 3 canlısın

kuzu korkmaaa bnm daha çok geldi çok şükür bisey yok morelini hemen bozmaaa bak görüceksn bsey çıkmıcakk bizi de muhakkak bilgilendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…