Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim eşim bebek fotoğrafını paylaşmama izin vermiyor.
Sevgililer gününde zıbına baskı yaptırmıştım paylaştım die trip atmıştı bana
Ben bebeğimin ultrason fotoğrafını niye paylasayım doktorum paylasıyor kadın doğumcular paylasır ya hani onu diyorum paylasma zaten nazar değmesin

Bende de var aslında göbek şu anda söylemediğim kimse asla 6 aylık hamile olduğuma inanmıyor. 3 kilo aldım daha
bende c.tesi foto attım teyzeme dio bu ne sanki 7 8 aylık karnı var sende
ben 73 le gebe kaldım şuan 78 im
sonrakileri düşünemyorum.

İnsan hergun gitmek istiyor edaecoo ile ultrason mu kiralasak diye işi abartacaktık bir ara
ayy larim sormaaa bn bir daha ne zmn gidicem die sabırsızlanıyorum ama bana 3 hafta herhngi bir problem yoksa glme dedi bekleyebilirmiyim blmyrm kız iki dk ortadan kayboldm ne çok sayfa birikmiş

ayy larim sormaaa bn bir daha ne zmn gidicem die sabırsızlanıyorum ama bana 3 hafta herhngi bir problem yoksa glme dedi bekleyebilirmiyim blmyrm kız iki dk ortadan kayboldm ne çok sayfa birikmiş
zamanla alışıyorsun canım gitmemeye 1 ay bekledim ben

inşallah. zorlu bir süreç tabi. biz aşılama araştırırken doktor hiç aşılamayla falan vakit kaybetmeyelim dedi. Rabbim ol derse olur ne yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…