Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Salladım ama tutmadı hafta sonu ya köye gidersiniz diye düşünmüştüm nasıl gidiyor tezin?

Teommm vallahi sütlaç yaptım sadece şu anda da bir kase gömüyorum😂

Hayırlı kandiller burcum inşallah tez vakitte gebelik müjdeni alırsın🤗💛

Künefeyi Ben de yiyemiyorum Canım hataylı olmama rağmen ama helvaya peynir çok yakışıyor Ben seviyorum yani 😁 ve içinde eriyor sünüyor harika bir şey oluyor

Canım salıya kadar onlar büyürler ayrıca yumurta sayın çok güzel benim ilk aşılamam da 4 yumurtam vardı ikiz gebe kalmıştım inşallah senin de tutar

Maşallah sana fıstık senin başaramayacağın hiçbir şey yok sana sonsuz güveniyorum senin için ne yapabilirsem de her zaman hazırım bu anlamda ❤️❤️❤️❤️

hayırlı kandiller canım tüm dualarına amin İnşallah sen de bu tedavin ile gebelik Müjde ni alırsın

Birileri pis bir şeyler yiyor sanki 😂

hayatım yapacağım dedim ama yapamadım ki kaynanam abimler annem kandil'den dolayı herkes yemeye geldi bize lahmacun yaptırdım ama muhakkak yarın yaparım yapınca sana resim atacağım söz 😁

canım benim bol su içmeye Özen gösterin olur mu İnan ki aklım sende daha şimdi telefonu elime alabildim

🤗 İnşallah bu ay bebeğin sana gelir güzelim

İnşallah bu ay gebelik Müjde ni alırız hayatım 🤗
Kuzum afyt olsun bizde aynı menüden yedik 🤗🤗

Bir 10 bir 11 iki de 12 mm 4 tane var. Salı kontrol yazdı ama doz hala 75. Femara ile bir tane oluyordu simdiye18 olmustu hatta ama igne olunca çok yumurta ama doza bağlı gun uzuyor sanırım. Rahim kalınlığını falan beğendi, salı görüşelim dedi bakalım. 🤷
Ben sana 18 Mart'ta igne ile senden en az 4 yumurta bekliyorum demiştim :KK9:Bak olmuş ışte, hadi hayırlısı inşallah :KK68:

Eveeet🙈😍 kaçı büyür gorcez ama😂 inşallah nasip olur bu ay yaa🙏🍀 canım benim 🥰
Benim 7. Gün seninki gibi gibiydi boyutlar, bir kaç gün sonra 15-16-17-18 şeklinde artmıştı. Sonra iptal olunca aşılama kontrole gitmedim daha da büyüdüler mi bilmiyorum. Ama erken regl olunca gittim hâlâ var demişti hastayken bile :)

Tabiki ederim seve seve 🥰🤗

Canikom hoşgeldin nasılsın 🤗 göbek yana genişliyorsa kız sivriliyorsa erkek derler

Canikom 6 günde büyüme normal ilerlemiş. Yumurta sayın çok güzel. Ben ikiz gebe kaldığımda 4 yumişim vardı inşallah senin de olur 🥰

Kiz cok geriden geliyom ama tek tek okurken cevap saapmadan edemedim🤣🤣 benm gobegim yana genisti hatta saglik ocaagi hemen kiz mi demisti yok hocm erkek demistm🤣 ama dogana kadr acaba kiz da ultrsonda mi karistirdilar diye korkmustum😂

Benim 7. Gün seninki gibi gibiydi boyutlar, bir kaç gün sonra 15-16-17-18 şeklinde artmıştı. Sonra iptal olunca aşılama kontrole gitmedim daha da büyüdüler mi bilmiyorum. Ama erken regl olunca gittim hâlâ var demişti hastayken bile :)
Aşırı merak ediyorum, sen böyle dedikçe daha da meraklaniyorum vallahi🙈😍 vardir herşeyde bi hayır bakalım sen ne durumdasın şimdi peki😍

X