Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mimar mıydın sen peki neden mimariye
Tekniker, restoratörüm larim. Birtek imza yetkim yok mimari projesinin hepsini yapardım. Ama tabi ev hanımlığına terfiğ ettimde. Hayalim var giricem okula valla yaş kaç olursa olsun mimarlığa
Belki olurum hayalim yazsın şuracıkta da azim olsun

Ayyy hayırrrr o neeee söylee hemen tarif bana resm at

Yok kız hava buz gibi. Sabah kalktım eve geldim kahvaltı yaptık. Derse oturdum şimdi biraz mola vereyim dedim
Salladım ama tutmadı hafta sonu ya köye gidersiniz diye düşünmüştüm nasıl gidiyor tezin?
Sayfada yokum diye hemen de pis şeylere merak salıyorsun @Omur-un Hatunu çok güzel canım künefe gibi düşün
Teommm vallahi sütlaç yaptım sadece şu anda da bir kase gömüyorum
Hayırlı kandiller kizlar Rabbim dualarımızı kabul etsin ins bu mübarek gecenin hürmetine
Hayırlı kandiller burcum inşallah tez vakitte gebelik müjdeni alırsın
Bilmiyorum deneme taraftarı da olmam gibi.
Peynirli yediğim tek şey Künefe onu da arkadaş ısrarı ile 1 sefer

Ahh ahhh Künefe bile yiyemeyen ben
Künefeyi Ben de yiyemiyorum Canım hataylı olmama rağmen ama helvaya peynir çok yakışıyor Ben seviyorum yani ve içinde eriyor sünüyor harika bir şey oluyor
Canım salıya kadar onlar büyürler ayrıca yumurta sayın çok güzel benim ilk aşılamam da 4 yumurtam vardı ikiz gebe kalmıştım inşallah senin de tutar
Maşallah sana fıstık senin başaramayacağın hiçbir şey yok sana sonsuz güveniyorum senin için ne yapabilirsem de her zaman hazırım bu anlamda
Hayırlı kandiller kızlar Dualarımdasınız. Hamile olan arkadaslarım insallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, hamile kalmak isteyen arkadaslarım tez zamanda sevincli haberlerimiz olur insallah
hayırlı kandiller canım tüm dualarına amin İnşallah sen de bu tedavin ile gebelik Müjde ni alırsın
Canm mısırlı balık kraker çekti 1 paket gömdüm
Birileri pis bir şeyler yiyor sanki
Ayyy hayırrrr o neeee söylee hemen tarif bana resm at
hayatım yapacağım dedim ama yapamadım ki kaynanam abimler annem kandil'den dolayı herkes yemeye geldi bize lahmacun yaptırdım ama muhakkak yarın yaparım yapınca sana resim atacağım söz
Kafam tutmuyor uyuyup uyaniyoruz sanirim ilactan
canım benim bol su içmeye Özen gösterin olur mu İnan ki aklım sende daha şimdi telefonu elime alabildim
Oldum cano bugün 3. Gün
İnşallah bu ay bebeğin sana gelir güzelim
Çok sevindim Lari, daha iyi ol inşallah çok güzel geçsin hamileliğin Aynı canım bir değişiklik yok
İnşallah bu ay gebelik Müjde ni alırız hayatım

LaRisaCca Larimm benim çamaşırıma açık kahverengi gibi 2 3 minik damla değmiş. Kasık ağrımda çok var. Sökülmeye çalışıyor sanırım. Adaçayı içsemmi acaba sökülsün
Kenkem ben böyle durumlarda kekik demleyip içtiğimde hemen sökülüyordu tavsiye ederim canım

Ay güzel yüreğine kurban olayım ya. Çok teşekkür ederim bitanemm. Rabbim evlatlarınla yüzünü her daim güldürsün. Bende her koşulda burdayımm biliyorsun elimden ne gelirse

Ay güzel yüreğine kurban olayım ya. Çok teşekkür ederim bitanemm. Rabbim evlatlarınla yüzünü her daim güldürsün. Bende her koşulda burdayımm biliyorsun elimden ne gelirse
Bilmez miyim canım benim iyi ki varsın
Normal kuru kekik değilmi. Baharat olarak kullandığımız. Tamam bunu yapayım
Evet evet canım aynen kuru kekiği suyu kaynat kekiği içine at 1-2 dk birlikte kaynayınca kapat kapağı kapat demlensin sonra iç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…