Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tak kenke ne kadar kırpıstirirsan o kadar iyi 😁😁

Sen de iyi ki varsin cicegim 🥰🥰 gel opim bi tane :KK74:

Fiyat baya iyi hayatim sifan olsun insallah

Gecmis olsun kuzum benim insallah hic gerek kalmadan gecer 🤗💛
Ahaha hayal ettimde tam cubuğu sokarken kırpıştırmaktan kliplerdeki gibi yel estircem😂😂
kız ben kolayını bulsam ayıcıklı pijamalarımla gitcem ondan demek bana böyle davranıyolar 🤣🤣🤣

2-3 ay gibi erteleme. Aslında çok değil.
LaRisaCca LaRisaCca H halleycik siz böyle dediyseniz eşim hiç kabul etmez 😂neyse oluruna bırakmışım. Zaten uzun protokol olursa arada gider gelirim. Aslında tez biterse zihnim çok rahat başlamış olacak tedaviye, o yüzden şeytan dürtüyor.
Bn bunu begendm uzun protokol olursa o ara girersin bnce erteleme kuzum

Antibiyotik, gözyaşı damlası ver merhem verdi bebişim bunlarla geçmezse operasyonla alcaklarmış 😞

teşekkür ederim bebişim ilaç kullancam bir müddet olmazsa operasyon. Son 3-4 gündür ilk defa gebelik belirtisi aramadan kafayı gözümle bozdum 🤷🏻‍♀️😅
Oyy yavrmmm çok geçmiş olsun ya inşallah gerek kalmadan geçer 🤗💋🧿 rabbim sakınsın seni kötülüklerden ❣️
Iyiki varsınız kızlar🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Sende iyiki varsın balımm mm 💋💋❣️❣️🤗🤗

Kuzum keseyi gördüm bebegi de gördüm geçen hafta cuma günü kalp atışı için gidicez bbbgm sn nasılsın 🤗🤗❣️💋
Yaaaa küçük bezelyelere bin kere maaşallah o zaman çok sevindim çookk😍🤲
Çok şükür kuzum iyiyim gün sayıyorum bende gözler böyle açık 🤓

Ahaha hayal ettimde tam cubuğu sokarken kırpıştırmaktan kliplerdeki gibi yel estircem😂😂
kız ben kolayını bulsam ayıcıklı pijamalarımla gitcem ondan demek bana böyle davranıyolar 🤣🤣🤣
Ahahah 😁 kadin hemsirelere denk gelmemeye calis canim hic acimalari yok guzel kadinlara
Pisirmedimm 🤣
Pisirende yeedimm
Tembel time🤣
Ohhh yarasinnn canimm surekli dort ayaginin uzerine dusuyosun valla sanslisin 😁
Yine bu seneki doğumlar da millet yerine yanımızda korona b... Olucak 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️
He yaaa kabus dolu bir yil bizi bekliyor yine😁😁
Sarma dolma yedm ben kuzum kaynişteyim 😂😂 yine midem yanardag gibi şişlik tende bayılcm şimdi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ohhh missss sifa olsun sana ve minnosa 😁
bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var
Canim tedavinin 14. Gununde erken gebelik testinde coook silik cizgiyle ogrenen arkadasimiz da oldu burda yani umut hep vardir 😍

Ahahah 😁 kadin hemsirelere denk gelmemeye calis canim hic acimalari yok guzel kadinlara

Canim tedavinin 14. Gununde erken gebelik testinde coook silik cizgiyle ogrenen arkadasimiz da oldu burda yani umut hep vardir 😍
çok teşekkür ederim kuzum içimi biraz olsun rahatlattın adet belirtilerim de başladı sancılar falan moralim bozulmuştu

Annem var kuuzumm is yerime yakin oturuyor
Sonraa eve cok yakin oturan teyzem varr
Birdee manevi annem var odaa isyerime cok yakin🥰
Ücünden de Allah razi olsunn
Esimin aile apartmanindayim amaa gitmiyom pek💩🤣

çok teşekkür ederim kuzum içimi biraz olsun rahatlattın adet belirtilerim de başladı sancılar falan moralim bozulmuştu
Bozma canim moralini ama umutlanma da eger olursa surpriz olsun inaallah bebisin seninledir
Annem var kuuzumm is yerime yakin oturuyor
Sonraa eve cok yakin oturan teyzem varr
Birdee manevi annem var odaa isyerime cok yakin🥰
Ücünden de Allah razi olsunn
Esimin aile apartmanindayim amaa gitmiyom pek💩🤣
Oohhh valla bu duruma en uygun sıfat "kebapp" 😁

Hasetlik anam hasetlik😂😂😂

X