Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim kalınlığın iyi dedi hormon için kan aldı cuma gel dedi sonuçların öncekiler biraz yüksek sanki dedi ona göre ilaç verecem dedi eşimin sonuçları için elle yazilmis başka bı yerde tekrar test versin dedi cuma ürolojiye muayne olacak zaten ama perhizi uymuyor neredeyse 15 gündür ilişki olmadi eşim gorevdeydi ee sonra regl oldum bugün kendi kendine bosaltsa cuma günü daha da az olur spermi bilmiyordum alttan muayene etmedi

Ben iyi okuyamadım varsayıyorum ertelersen kaç ay erteleyeceksin peki kuzum emin misin
2-3 ay gibi erteleme. Aslında çok değil.
LaRisaCca LaRisaCca H halleycik siz böyle dediyseniz eşim hiç kabul etmez 😂neyse oluruna bırakmışım. Zaten uzun protokol olursa arada gider gelirim. Aslında tez biterse zihnim çok rahat başlamış olacak tedaviye, o yüzden şeytan dürtüyor.

Ya bi tek ben zorlanmiyorum galiba su testte 😁

😂😂 Kapiya op dr teolog yazdircam sana

Ayy ben kendi adima okuyacagim tatlim 🤗 insallah musait olanlar da okuyacaktir

Ahahah kiz doguma kadar kco uzarsa dogumla birlestiririz 😂😂

Anliyorum canim haklisin cok zor serumdan sonra rahatlamaya basladin mi insallah

Ney :KK57::KK57:
Dur bakim kendinde misin:tokat:
Ya gercektenmi o nasıl sokmak beynime kadar sanki 🤣🤣

Rahim kalınlığın iyi dedi hormon için kan aldı cuma gel dedi sonuçların öncekiler biraz yüksek sanki dedi ona göre ilaç verecem dedi eşimin sonuçları için elle yazilmis başka bı yerde tekrar test versin dedi cuma ürolojiye muayne olacak zaten ama perhizi uymuyor neredeyse 15 gündür ilişki olmadi eşim gorevdeydi ee sonra regl oldum bugün kendi kendine bosaltsa cuma günü daha da az olur spermi bilmiyordum alttan muayene etmedi
Askim kendisi sperm atimi yapsin 2 gun de olsa olur sorun yok ama saglam bi arastirilmasi gerekir. Senin de oyle insallah sonuclar guzel cikar canim
2-3 ay gibi erteleme. Aslında çok değil.
LaRisaCca LaRisaCca H halleycik siz böyle dediyseniz eşim hiç kabul etmez 😂neyse oluruna bırakmışım. Zaten uzun protokol olursa arada gider gelirim. Aslında tez biterse zihnim çok rahat başlamış olacak tedaviye, o yüzden şeytan dürtüyor.
E tabi adam aylardir o gunu bekliyor yazik valla modu gider
Ya gercektenmi o nasıl sokmak beynime kadar sanki 🤣🤣
😂😂😂 Evet biraz oyle yapiyorlar belki de beni acitmadilar bilmem 😂

Ayy ne sirin bir fil bu 🥰

Naber kiz minnosss

Cok mu su icersin normalde ne guzel ama hic sislik olmaz sende. Kuzum yok adetten on gun oncede olmak demek 2.5 haftalik gebelik demek yani daha gebelik hicbirsekilde belli olmaz
Nerde keşke içebilsem, aklıma bile gelmiyor su içmek. Bugün dahacdacaz içicem bakalım yine sık gidecek miyim?

Benim kasımlarımım altı sancı değilde sanki bi yoğunluk baskı var. Kabızlık. Bunlar belirti olsa keşke.

Tesekkur ederim caniminici ben de senin gibi kalp atislarini duymadan rahat edememistim ama duydum sukurler olsun. Sen de duyacaksin. Kimyasali hatirliyorum. Acaba dr a mi gitsen? Kan sulandirici kullanman gerekiyor mu? Keske hemen bir de kontrolune girsen arkadasim ya
Randevuyu doktora anca cuma gününe aldım yarın da verirsem elimde iki tane beta olur ona göre gösteririm inşallah

Ayy ne guzel bak gordun mu vaktini dogru degerlendiriyorsun hazirliklara baslamissin 🤗✨

Canim benim ✨🤗 senin de olacak nisan ayinda nasipse..
Canim zaten ilk gorusmede senden tahlil de isteyecekler esinle. Goturup gideceksin, ultrason muayenesi ve dr un sorularina alacagi cevaplarla tedavin sekillenecek. Bizim dr genelde uzun protokol yapiyor yani sanirim nisan ayinda tedavinde baslarsin mayista biter diye dusunuyorum
İnsallah işe yarar canımın içi 🥰 insülin direncini kırdım çok şükür 🤗

X