Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın herkese
@GulYuzlumm inşallah bebeğin seninledir Ne zaman kan vereceksin
Bbgmm dün kasık ağrısını sormuşsun bende de çok olmuyor artık arada adet sancısı gibi gelip yokluyor birde yürüyünce Bi iş yapınca oluyor yoksa durduğum yerde artık çok olmuyor korkma başka bir belirtin var mı

Benim de sizlerin söylediği gibi arada oluyordu ama artık olmuyor en son cuma akşam oldu,göğüslerim hala hassas halsizlik uyku hali var ama ağrım yok

Balım çok teşekkür ederim Allah razı olsun bende 2 hafta sonra kalp atışı için gidicem kısmetse inşallah bende duyabilirim benim şimdilik yemek yememde sıkıntı yok bbgm olursa aklımda bulunur ama sen nasılsın

Hahaha çok mantıklı bir gerekçe çok şükür kuzum hayırlısıyla kalp sesini de duyarsın inşallah bizlere de dua edin siz hamişlerin duası kabul olur hamdolsun canım bende iyiyim
Canm benm her zaman ediyorum hep aklımdasınız rabbim daha fazla aramadan versin inşallah kimseyi mahrum bırakmasın inşallah ebru teyzesi kalp atışlarını duyarız bıdığın doktor daha çok küçük dedi kese için gittiğimizde

Benim de sizlerin söylediği gibi arada oluyordu ama artık olmuyor en son cuma akşam oldu,göğüslerim hala hassas halsizlik uyku hali var ama ağrım yok
Bbgmm bnmde olmuyor mesela yürüdün mü hiç bunu ancak o zaman farkedebilirsin sen yada Bi iş yaparken çünkü artık bende uzanınca fln ağrı hissetmiyorum bnm göğüslerim çok çok az ağrıyor

Allah razı olsun canımın içi oyyyyy ama annesi daha minicik gerçekten çok az kaldı kalp atışlarını da duyarsan icin rahatlayacak

Riskli gebeliğe mi gideceksin canım sen
Canm benm geçmiş olsun cok dkkt et kndne Allah yardımcın olsun
Canım benim çok sağol

Günoooooooo hastaneye gidiyorum dualarınızı bekliyorum canlarım
Canimm gunaydin sonuc cikmadi mi daha
Canım ben yaptım ve negatif yani çok dibine girersem çok silik bi çizgi var ama bu erken gebelik testi böyle olmaması gerekirdi umutlat diğer aya artık
Rabbim hayirlisini versin canim insallah bu ay mujdeni alirsin ama uzuldum inanki
Canim sen daha sanslisin neden uzuldugunu anlamiyorum biz o kadar ilac kullandik ve tup bebek yaptik seninki dogal dollenme sende hersey daha yolunda
Riskli gebeliğe mi gideceksin canım sen

Canım benim çok sağol
Evet canim aynen. Perinatolog ile devam etmem gerekiyor dun edaecoo samandag da ender turhan var dedi onu arastiracam
Canım gözün aydın sağ salim kucağına al inşallah
Sagol canim benim darisi sana insallah adete kac gun kaldi? Basliyosun artik sen de

İnşallah canım benim sağol

Kacinci gun bugun? Evde baska test varsa pazartesi bir daha yapsan keske ama normal kaset test
13.gün canım
Çok çok silik var ama erken gebelik testi bu daha belirgin olmalıydı sanki. Yarın yada salı sağlık ocağında kan versem diyorum direk doktoruma da perşembe gideceğim

Günaydın bebişlerr Ben bu ay inofolic kullanıyorum ya ondan mıdır bilmem aşırı cinsel istek oldu bu ay bende. Uzun zamandır sırf günleri değerlendirme çabasındaydım. Bir de size bir şey soracağım. Benim artık geçen ay femara bitti bu ayı boş bıraktım ya. Önümüzdeki ay direkt tüp bebek için gitsem mi yoksa haziranda rahat kafayla okul yoğunluğu bitince mi başlasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…