Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çarşamba gösteriyor canım sorma bi garip duygular aldı başını bi heyecan yaşıyorum bi korkup umutsuzluk yaşıyorum hayırlısı olsun senin şimdi Allahın izniyle cinsiyet heyecanın başlar ayyy darısı bizlere inşallah

13.gün canım
Çok çok silik var ama erken gebelik testi bu daha belirgin olmalıydı sanki. Yarın yada salı sağlık ocağında kan versem diyorum direk doktoruma da perşembe gideceğim
Canim beni predictor un ne kadar yanilttigini bilmesem sen soyleneden farkettim ben o cizgiyi.. ama predictor tam bir duygu taciri bence de sali gunu kan versen iyi olabilir
Canim bence de haziranda basla kafan rahat olur kostuemaca icinde olmazsin hem de o surece kadar kan tahlillerini yaptir vitamin minerallerine baktir eksik varsa tamamla kilon varsa diyet yap hazirlik sureci olarak dusun
Kızlar sonuç negatif 1.23 deger çıktı yine çok ağladım pozitif çıksa sevinemeyecektim İğnenin etkisi midir ki diye doktoru aradım deger yükselmez diyo bugün 10.gün
Canim biz 10. Gun negatif olup sonra pozitif olan cok kisi gorduk bunu sen de biliyorsun Allahtan umut kesilmez
Inanki cinsiyet hic onemli degil kiz da olur erkek de yeterki saglikla dogsunlar tek istegim bu senin surecin beni cok heyecanlandiriyor insallah cok guzel sonuclar alacaksin

Canım yoluyla ilgisi yok herkesin ağrısı var yaondan

Bence de bebişim en azından vücudumu hazırlamak da bir süreç sonuçta. Avokado falan da yemeye başlayacağım iyi geliryormuş

inşallah canım Allahtan ümit kesilmez

Düşüklerden dolayı mı canım perinotolog yoksa ikiz olduğu için mi?
melinda- kuzum hamile misiiiinnnnn

Kızlar sonuç negatif 1.23 deger çıktı yine çok ağladım pozitif çıksa sevinemeyecektim İğnenin etkisi midir ki diye doktoru aradım deger yükselmez diyo bugün 10.gün
Adete kadar umut var daha erken inşallah sonradan pozitifleşir, olmazsa da en kısa sürede nasip etsin Allah inşallah

Canım yoluyla ilgisi yok herkesin ağrısı var yaondan
Kiz bana bakkk korktun mu? Korkmadiysan daha korkutucu emojiler bulmam gerekiyor
Merhabaa kizlar
NasulsiniZ
Halloş iyiyim sen nasilsin bebisim
Bence de bebişim en azından vücudumu hazırlamak da bir süreç sonuçta. Avokado falan da yemeye başlayacağım iyi geliryormuş
Avokado her zaman iyi canim gebeyken de faydali
Düşüklerden dolayı mı canım perinotolog yoksa ikiz olduğu için mi?
melinda- kuzum hamile misiiiinnnnn
Heriki sebepten dolayi hayatim. Onlem almak gerekiyor sen perinatologa gitmiyomusun

inşallah canım Allahtan ümit kesilmez
Bbgmm lütfen üzülme Allah doğru zamanı gelince kendiliğinden mucizenin gerçekleştirecek emin ol herşeyin hayırlısı neyse o olsun sen sürekli pozitif ol sakın modun düşmesin tamam mı herşey güzel olacak biz hep senin yanındayız unutma seni çok seviyoruz

Bende iyimm kuzumm
Haftalik yesilllikleerimi ayikliyorumm sonrada yemege gecerim

Canım ben yaptım ve negatif yani çok dibine girersem çok silik bi çizgi var ama bu erken gebelik testi böyle olmaması gerekirdi umutlat diğer aya artık
Kuzum bende yaptım benimde tek çizgi aynı senin gibi zorlayınca sankiiiii gizli bi çizgi var gibiydi ama bence psikolojik benimki kaset testti. Fakat bugün alt karnıma değişik ağrılar giriyo ben bi kaç gün sonra gene test yaparım kesin

Canimm guzel haberlerinizi aldikca bende iyi oluyorum. 2 haftaya duyarsin kalp atisini canim. Hic kafani yorma. Sonra cinsiyeti merak edicez. Sonraa hareketleri. Valla bu is surekli bi merak icinde geciyor. .allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin.

Evet adet olmazsan tekrarla canım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…