Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimm gunaydin sonuc cikmadi mi daha 😍

Rabbim hayirlisini versin canim insallah bu ay mujdeni alirsin ama uzuldum inanki 🥺

Canim sen daha sanslisin neden uzuldugunu anlamiyorum 🤔 biz o kadar ilac kullandik ve tup bebek yaptik seninki dogal dollenme sende hersey daha yolunda

Evet canim aynen. Perinatolog ile devam etmem gerekiyor dun edaecoo edaecoo samandag da ender turhan var dedi onu arastiracam

Sagol canim benim darisi sana insallah 🤗 adete kac gun kaldi? Basliyosun artik sen de 😍
Çarşamba gösteriyor canım sorma bi garip duygular aldı başını bi heyecan yaşıyorum bi korkup umutsuzluk yaşıyorum hayırlısı olsun 🙏❤️ senin şimdi Allahın izniyle cinsiyet heyecanın başlar ayyy darısı bizlere inşallah ❤️🙏😍

13.gün canım
Çok çok silik var ama erken gebelik testi bu daha belirgin olmalıydı sanki. Yarın yada salı sağlık ocağında kan versem diyorum direk doktoruma da perşembe gideceğim
Canim beni predictor un ne kadar yanilttigini bilmesem sen soyleneden farkettim ben o cizgiyi.. ama predictor tam bir duygu taciri 🥺 bence de sali gunu kan versen iyi olabilir
Günaydın bebişlerr ❤️❤️ Ben bu ay inofolic kullanıyorum ya ondan mıdır bilmem aşırı cinsel istek oldu bu ay bende. Uzun zamandır sırf günleri değerlendirme çabasındaydım. Bir de size bir şey soracağım. Benim artık geçen ay femara bitti bu ayı boş bıraktım ya. Önümüzdeki ay direkt tüp bebek için gitsem mi yoksa haziranda rahat kafayla okul yoğunluğu bitince mi başlasam
Canim bence de haziranda basla kafan rahat olur kostuemaca icinde olmazsin hem de o surece kadar kan tahlillerini yaptir vitamin minerallerine baktir eksik varsa tamamla kilon varsa diyet yap hazirlik sureci olarak dusun 🤗💛
Kızlar sonuç negatif 1.23 deger çıktı yine çok ağladım pozitif çıksa sevinemeyecektim İğnenin etkisi midir ki diye doktoru aradım deger yükselmez diyo bugün 10.gün
🥺🥺 Canim biz 10. Gun negatif olup sonra pozitif olan cok kisi gorduk bunu sen de biliyorsun Allahtan umut kesilmez
Çarşamba gösteriyor canım sorma bi garip duygular aldı başını bi heyecan yaşıyorum bi korkup umutsuzluk yaşıyorum hayırlısı olsun 🙏❤️ senin şimdi Allahın izniyle cinsiyet heyecanın başlar ayyy darısı bizlere inşallah ❤️🙏😍
Inanki cinsiyet hic onemli degil kiz da olur erkek de yeterki saglikla dogsunlar tek istegim bu 🤗💛 senin surecin beni cok heyecanlandiriyor insallah cok guzel sonuclar alacaksin

Rabbim hayirlisini versin canim insallah bu ay mujdeni alirsin ama uzuldum inanki 🥺

Canim sen daha sanslisin neden uzuldugunu anlamiyorum 🤔 biz o kadar ilac kullandik ve tup bebek yaptik seninki dogal dollenme sende hersey daha yolunda

Evet canim aynen. Perinatolog ile devam etmem gerekiyor dun edaecoo edaecoo samandag da ender turhan var dedi onu arastiracam

Sagol canim benim darisi sana insallah 🤗 adete kac gun kaldi? Basliyosun artik sen de 😍
Canım yoluyla ilgisi yok herkesin ağrısı var ya😭ondan

Canim beni predictor un ne kadar yanilttigini bilmesem sen soyleneden farkettim ben o cizgiyi.. ama predictor tam bir duygu taciri 🥺 bence de sali gunu kan versen iyi olabilir

Canim bence de haziranda basla kafan rahat olur kostuemaca icinde olmazsin hem de o surece kadar kan tahlillerini yaptir vitamin minerallerine baktir eksik varsa tamamla kilon varsa diyet yap hazirlik sureci olarak dusun 🤗💛

🥺🥺 Canim biz 10. Gun negatif olup sonra pozitif olan cok kisi gorduk bunu sen de biliyorsun Allahtan umut kesilmez

Inanki cinsiyet hic onemli degil kiz da olur erkek de yeterki saglikla dogsunlar tek istegim bu 🤗💛 senin surecin beni cok heyecanlandiriyor insallah cok guzel sonuclar alacaksin
Bence de bebişim en azından vücudumu hazırlamak da bir süreç sonuçta. Avokado falan da yemeye başlayacağım iyi geliryormuş

😔 inşallah canım Allahtan ümit kesilmez

Düşüklerden dolayı mı canım perinotolog yoksa ikiz olduğu için mi?
melinda- melinda- kuzum hamile misiiiinnnnn 😘😘😘🥰

Kızlar sonuç negatif 1.23 deger çıktı yine çok ağladım pozitif çıksa sevinemeyecektim İğnenin etkisi midir ki diye doktoru aradım deger yükselmez diyo bugün 10.gün
Adete kadar umut var daha erken inşallah sonradan pozitifleşir, olmazsa da en kısa sürede nasip etsin Allah inşallah 🤲

Canım yoluyla ilgisi yok herkesin ağrısı var ya😭ondan
Kiz bana bakkk :sinirli:korktun mu? Korkmadiysan daha korkutucu emojiler bulmam gerekiyor 😂
Merhabaa kizlar
NasulsiniZ🥰
Halloş iyiyim sen nasilsin bebisim
Bence de bebişim en azından vücudumu hazırlamak da bir süreç sonuçta. Avokado falan da yemeye başlayacağım iyi geliryormuş
Avokado her zaman iyi canim gebeyken de faydali 🤗💛
Düşüklerden dolayı mı canım perinotolog yoksa ikiz olduğu için mi?
melinda- melinda- kuzum hamile misiiiinnnnn 😘😘😘🥰
Heriki sebepten dolayi hayatim. Onlem almak gerekiyor :işsiz:sen perinatologa gitmiyomusun

😔 inşallah canım Allahtan ümit kesilmez
Bbgmm lütfen üzülme Allah doğru zamanı gelince kendiliğinden mucizenin gerçekleştirecek emin ol herşeyin hayırlısı neyse o olsun sen sürekli pozitif ol sakın modun düşmesin tamam mı herşey güzel olacak 😘😘😘 biz hep senin yanındayız unutma seni çok seviyoruz 💋❣️❣️❣️

Kiz bana bakkk :sinirli:korktun mu? Korkmadiysan daha korkutucu emojiler bulmam gerekiyor 😂

Halloş iyiyim sen nasilsin bebisim

Avokado her zaman iyi canim gebeyken de faydali 🤗💛

Heriki sebepten dolayi hayatim. Onlem almak gerekiyor :işsiz:sen perinatologa gitmiyomusun
Bende iyimm kuzumm
Haftalik yesilllikleerimi ayikliyorumm sonrada yemege gecerim🥰

Canım ben yaptım ve negatif yani çok dibine girersem çok silik bi çizgi var ama bu erken gebelik testi böyle olmaması gerekirdi umutlat diğer aya artık
Kuzum bende yaptım benimde tek çizgi aynı senin gibi zorlayınca sankiiiii gizli bi çizgi var gibiydi ama bence psikolojik 🤭 benimki kaset testti. Fakat bugün alt karnıma değişik ağrılar giriyo ben bi kaç gün sonra gene test yaparım kesin 😬😬😬

Balım çok teşekkür ederim Allah razı olsun bende 2 hafta sonra kalp atışı için gidicem kısmetse inşallah bende duyabilirim 🤲🤲 benim şimdilik yemek yememde sıkıntı yok bbgm olursa aklımda bulunur ama sen nasılsın 😘😘🤩
Canimm guzel haberlerinizi aldikca bende iyi oluyorum. 2 haftaya duyarsin kalp atisini canim. Hic kafani yorma. Sonra cinsiyeti merak edicez. Sonraa hareketleri. Valla bu is surekli bi merak icinde geciyor. 😉.allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin.

Kuzum bende yaptım benimde tek çizgi aynı senin gibi zorlayınca sankiiiii gizli bi çizgi var gibiydi ama bence psikolojik 🤭 benimki kaset testti. Fakat bugün alt karnıma değişik ağrılar giriyo ben bi kaç gün sonra gene test yaparım kesin 😬😬😬
Evet adet olmazsan tekrarla canım 😌 hayırlısı olsun🤲🏻

X