Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lariim hayirli olsun mujdelerin. Bundan sonra korku kaygi yok. Hersey iyi olacak. Sag salim kucagina lacaksin insallah. edaecoo duygus seninde hayirli olsun canim. Saglikla kucaginiza alacaksiniz insallah. Olabildigince ferah seyler yiyin icin. Yogurt salatalik peynirli tost falan iyi geliyor aklinizda olsun. Yagli seylerden olabildigince uzak durun kuzucuklar.

Opu kişiye göre değişir biraz. Yumurtalar yeterince büyümezse tedavi 1 2 gün uzayabiliyor
Sanırım ortalama 12 ila 16 . günler arasında oluyor . Peki şimdiden bu ağrı normal mi sizce. Kasıklarımda ki baskı iğnelemeler daha iğnemin 2.günü

Ben köyde çok yürüyemedim. 12 bin ancak oldu
Cok sukur yuruyememissin
Eki Görüntüle 2796706
Asko ben hep 6 bin falan adım atıyorum da uzun zamandan sonra ilk defa bu kadar adım attım ayaklarım çok ağrıyor
Ooo gelismeler iyi yonde ama sen kendini hemencik salip bu jadar yurume hala hamile olabilirsin
LaRisaCca edaecoo Y yesilcayyy benim kasık ağrım geçti bu normal mi
Ayy ne sanslisin keske benim de gecse gayet normal en normali ve en guzeli bence
Arkadaşlar pazartesi günü ovitrelle vurulmuştum şuan tam 8gun var fakat resmen adet öncesi kramplar gelip gidiyor kramplar normal mi ? Yoksa adet erken mu gelicek
Igne etkisindendir canim
Ayy tsk ler canim benim insallah bundan sonra bebislerimizi kucagimiza alacagiz az once salatalik gomdum

Ohh afiyet olsun canim. En iyisi kuru ve ferah seyler. Kiz lari guzel haberlerinizde etiketleyin beni. Okuyorum sayfalri ama o kadar cok oluyor ki begenmeden atlaya atlaya ancak okuyabiliyorum.

Ümidim yok bee aşko

Hahaha çok mantıklı bir gerekçe çok şükür kuzum hayırlısıyla kalp sesini de duyarsın inşallah bizlere de dua edin siz hamişlerin duası kabul olur hamdolsun canım bende iyiyim

Hayırlısı larişim alıştım artık böyle sebepsiz gecikmelere ama insan yine de umutlanmadan edemiyor En hayırlı zamanda Rabbim tüm isteyenlere de bize de nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…