Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy tamam tamam korktum dotumu kollamam lazım Sakinim tamam, kafamdaki huniyi sessizce çıkarıp kenara bıraktım

Ayy inşallah bbgm dediğim gibi bazen belirti olmayınca korkuyorsun sonra geçiyor şimdilik her şey yolunda çok şükür ki inşallah böyle devam eder hep amin kuzum aminnn Allahm olanlara sag salim doğurmaya nasip etsin saglikla analı babalı hayırlı olmayanlarada bir an önce görüşlerini doldursun

Öyle canım sağlıklı hayırlı çocuklar olsunda gerisi çok önemli değil ama Allahın izniyle herşey yolunda ilerlicek canım ya inşallah canım yaa inşallah herşey çok güzel gider

Ayyyy tamam tamam korktum dotumu kollamam lazım Sakinim tamam, kafamdaki huniyi sessizce çıkarıp kenara bıraktım
Yok sen annisko sun dotune zarar vermezler ama huniyi biraksan iyi olabilir
Insallah kuzum sagliklA sihatle cok daha guzel gunlere dogsun kuzular insallah
Aminnn insallah caniminici
Hosgeldin canim naber
Öyle canım sağlıklı hayırlı çocuklar olsunda gerisi çok önemli değil ama Allahın izniyle herşey yolunda ilerlicek canım ya inşallah canım yaa inşallah herşey çok güzel gider
Guzel gunlerin yakinda Allahin izniyle

Askolar nasılsınız ne yapıyonuz benim kasık ağrılarım devam ediyor ara ara ayın 15i kv kp gidecez Yozgat'a ordan bı randevu aldım bı de orda muayne olacam uzun vaktimiz yok bakalim o ne diyecek bı farklılık doktor görüşü almış olacaz sonra zaten gebelik yoksa uzun süre doktora ara vermeyi düşünüyorum

23 yaşında mıydın canım sen, öyleyse bence de biraz ara vermek iyi gelebilir

Kuzular nasılsınız, ben bayağı iyi vakit geçirdim köyde
Canikom biz iyiyiz sen nasilsin ne guzel olmustur koyde vakit gecirmek keske biz de gidebilsek oyle biryerlere
Canim biz iyiyiz sen nasilsin? Bence cok dogru bir karar aldin. Zaten yasin cok genc biraz psikolojini rahatlatmak sana iyi gelecek

Canikom biz iyiyiz sen nasilsin ne guzel olmustur koyde vakit gecirmek keske biz de gidebilsek oyle biryerlere

Canim biz iyiyiz sen nasilsin? Bence cok dogru bir karar aldin. Zaten yasin cok genc biraz psikolojini rahatlatmak sana iyi gelecek
Görümcemin bebiş de vardı, ama hiç durmuyor. Ben bebek bakmak da çok zorlanırım galiba. Hele ikiz olursa yandım

Yok aşko gelen giden olmayacağım galiba akıntım var dün çok ağrım vardı geçti
Sen naptınn salı kan vercem ben
Ben 13 u falan veririm kan hasta olmazsan veya eşim hiç kan vermeyelim hasta olmazsan gideceğimiz yerde test yaparsın diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…