Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de bugun 6.gunu fakat acayip karnım da baskı var ara ara şiddetli ağrılar oluyor
Senin de tüp bebek tedavisimi canım?
Aslında gonalf karında şişkinlik ve baskı yapıyormus genel olarak zaten. Ben bi de bugün çok yiyince ekstra şişkinlik yaptı. Bence kesinlikle OPU'ya kadar olabildiğince sıvı beslenmek gerek.

Ohh afiyet olsun canim. En iyisi kuru ve ferah seyler. Kiz lari guzel haberlerinizde etiketleyin beni. Okuyorum sayfalri ama o kadar cok oluyor ki begenmeden atlaya atlaya ancak okuyabiliyorum. 😂
Aynen 💛🤗 etiketlerim prenses. Sen yogundun diye bu ara seni mesgul etmeyim dedim 🤗💛 etiketlerim artik
Ümidim yok bee aşko 😑
Gun gecenin en karanlik anindan hemen sonra ışımaya başlar 💛

Senin de tüp bebek tedavisimi canım?
Aslında gonalf karında şişkinlik ve baskı yapıyormus genel olarak zaten. Ben bi de bugün çok yiyince ekstra şişkinlik yaptı. Bence kesinlikle OPU'ya kadar olabildiğince sıvı beslenmek gerek.
Hayır benim ki çatlama iğnesi fakat ciddi ciddi çok ağrıyor 😐

Hayır benim ki çatlama iğnesi fakat ciddi ciddi çok ağrıyor 😐
Anladım canım ben de 2 kere çatlatma oldum. O ağrı normal sayılır. Çatladığı gün çok ağrıyodu benim iki büklüm olup wc ye yürüyemedim ikiisnde de düşün. Devam da etti ağrı bir kaç gün daha. Gebelik hormonu yüklediği için vucuda cok normal. İnsallah bebiş tutunuyodur onun ağrısıdır :))

Anladım canım ben de 2 kere çatlatma oldum. O ağrı normal sayılır. Çatladığı gün çok ağrıyodu benim iki büklüm olup wc ye yürüyemedim ikiisnde de düşün. Devam da etti ağrı bir kaç gün daha. Gebelik hormonu yüklediği için vucuda cok normal. İnsallah bebiş tutunuyodur onun ağrısıdır :))
İnşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısı ile inşallah 😊

Sanırım ortalama 12 ila 16 . günler arasında oluyor . Peki şimdiden bu ağrı normal mi sizce. Kasıklarımda ki baskı iğnelemeler daha iğnemin 2.günü 🙄
Benim son günlerde çok fazlaydı ağrım, ilk günlerde hafif bi kıpraşım vardı sanırım sadece😅

Ayyy canım inşallah pozitif çıkar. Yarın sabah haberleşelimmmm olumlu olumsuz 🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰
Canım ben yaptım ve negatif yani çok dibine girersem çok silik bi çizgi var ama bu erken gebelik testi böyle olmaması gerekirdi umutlat diğer aya artık

Eklentiler

• 5D5F684F-E53F-4EAC-8265-627FD25AE3C0.jpeg
    5D5F684F-E53F-4EAC-8265-627FD25AE3C0.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 28
X