Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şifa Bal can olsun sana ve bebişlere

şok şok şok müge anlı bir tarihe daha imza atıyor hamile kadın memleketinden kalkıp adana daki doktoruna yürüyerek geldi yolda insanların kötü gözlerine ve sözlerine maruz kaldı müge anlı hemen ekibini olay yerine gönderdi ve hamile olan bayanı tutuklatmak üzere mapusa göndermek için talimat verdi. mapusa giden gözü yaşlı hamile kadın herşey çocugumun sağlığı içindi dedi.. onu çok seven arkadaşları 2 tane çamaşır dolu valiz hazırlayıp mapus yollarındaki kadına gönderdi üzerinde de bir not vardı.. pencereme ay düşmüyor artık, kirpiklerime yağmur yağmıyor. Güneşi özledim anne, kaymıyor. Çocuklarım çocukluğumdur gençli sürekli koşan bir at, kanadımı kırdılar anne hayallerim şimdi hayal oldu. zayıflayamadann düştüm mapushaneye C Capanin Gururu Teyom

tmm aplaaa vurmadan da anlardım nie vuruyorsun bana şimdi

valla bnde yürümek istyrm aslında biraz ztn kilolu kaldm şimdiden ztn deli gibi şiş hessdyrm her yerimi bn 100 kilo ile gderm heralde doguma yuvarlanarak bn şu riskli dönemi atlatıyım bni gaza getir yürüym
tam gaza getireceydim ki kendimi kötü yollarda buldum
sen yine yuvarlanarak ben eşime vinç ayarla şimdiden pazarlık yap diyorum
o kadar da değil ya

anammmm göz yaşları içindeyim. Neyseki hamileyim, gerisi boş hem mapus rahat, yemek derdi yok, temizlik derdi yok

Yaaaaa edaecoo alemsin ya ne güldüm

tmm aplaaa vurmadan da anlardım nie vuruyorsun bana şimdi
Ne vuruyon kız ablana iyiliğin için dövdüm herrraldeee (açıklamaya bak)
LaRisaCca afyt şifa olsun beybisii

bugün yemk yedkten snra mgde agrısı çekiyorum
Kız bu saate kadar toz aliiip WC yıkadım robot evi süpürdü bir çorba yapacak bile halim kalmadı eşim aradı az önce hazır getirecek gelirken
anammmm göz yaşları içindeyim. Neyseki hamileyim, gerisi boş hem mapus rahat, yemek derdi yok, temizlik derdi yok
Yeterki hamile kalsinn o bana bakmaz ama ben ona bakarım mapushane de
yok kuzum yok. duba olmak için çabalıyorum zaten. bebişler gelsin kilo verilir tekrar.
Aslında hepimiz gebelikte rahat yiyebilelim diye kilo veriyormuş meğer
Bugun cok üsüyorum bende yaa
Ayaklar buz kütleesi
Bura da serin bugün valla ayaklarını sıcak tutman onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…