Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin Canimm istediğin çorba olsun hemen otur ferahlan
İyiyiz omurcum sen nasılsın? Bebisin nasıl? Cinsiyeti ne zaman öğreneceğiz?
Bebisler için teşekkür ederiz teyzesi inşallah kalp atışlarını da duyarız

Ay canım girdim / çıktım yarım saat oldu. Çok şükür ikisi de açık. Anlık bir regl ağrısı gibi. 2-3 dk’da bitti gitti. Şükürler olsun temiz.

Larişkoo şimdi gebelik testinde pozitifi gördükten kac gun sonra kalp atışı duyuluyor tam olarak. Biz tabiki planli gebelik yaptığımız icin hemen öğreniyoruz keske dizilerdeki gibi 3 aylık oldugunda ogrenebilsek bu ömür gün saymakla bitecek yaa

bn sana hemennn çay corba ikram ediyorum canmm ayaklarını yıkıyım mııı

Ohh ellerine Sağlık..
Gripliyim hala geniz akıntım yoğun akşamdan pert düşüyorum eve
Yok öğrenmedik kuzum 12 si diye kendimi ayarladım cinsiyet balonları sipariş ettim dedim onlr gelmeden asla gitmem kargo p.tesi geldi eşim odur budur haydi haydi dio

ben hamile olursam, düşük tehlikem de olmazsa yürümeye devam edeceğim. Adım topiğinden yürüyen hamişler var epeyce.
valla bnde yürümek istyrm aslında biraz ztn kilolu kaldm şimdiden ztn deli gibi şiş hessdyrm her yerimi bn 100 kilo ile gderm heralde doguma yuvarlanarak bn şu riskli dönemi atlatıyım bni gaza getir yürüym

ayyy çok heycannnlııııı

valla bnde yürümek istyrm aslında biraz ztn kilolu kaldm şimdiden ztn deli gibi şiş hessdyrm her yerimi bn 100 kilo ile gderm heralde doguma yuvarlanarak bn şu riskli dönemi atlatıyım bni gaza getir yürüym
sen yine yuvarlanarak ben eşime vinç ayarla şimdiden pazarlık yap diyorum

Ay canım girdim / çıktım yarım saat oldu. Çok şükür ikisi de açık. Anlık bir regl ağrısı gibi. 2-3 dk’da bitti gitti. Şükürler olsun temiz.
Hadi geçmiş olsun canım benim çok şükür ki temiz çıktı. Bu ay gebelik için şansın yüksek. Sakin korunma bolca değerlendir tamam mı
Ayy zaten zor olan tedavi degilki testi beklemek
Amann daha iyilesmedin mi sen bir an önce geçer inşallah canım. Hadi hayırlısı ile öğren inşallah kuzum.
Çorba deyince canım tutamac çekti evin tozunu alayım da pisireyim 5 dj iyi gider hava serin
Sen Teo gibi uzun mesafe ve öyle ritimli yuruyemezsin yavaş ritim kısa mesafe ve dinlene dinlene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…