Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK70::KK70:

Ne vuruyon kız ablana iyiliğin için dövdüm herrraldeee :KK70:(açıklamaya bak)

Kız bu saate kadar toz aliiip WC yıkadım robot evi süpürdü bir çorba yapacak bile halim kalmadı eşim aradı az önce hazır getirecek gelirken 😔

😂😂 Yeterki hamile kalsinn o bana bakmaz ama ben ona bakarım mapushane de :KK70::KK70:

Aslında hepimiz gebelikte rahat yiyebilelim diye kilo veriyormuş meğer :KK70:

Bura da serin bugün valla ayaklarını sıcak tutman onemli
kızzz bnde ogn öleydm işte bi toz aldm nevresm değiştim bulaşık makinesi yerleştirdim pertim çktı :KK70: :KK70: diğer işlerin hepsini tek günde yapan ben yaniii düşünnn :işsiz: çok normal sn bnden de cok yorulursn 3 canlısın sen :KK60:

iyilik için vurulmaz aplaaaa öpülürrr :KK70::KK60:

Kızlar şimdi doktordan geldim iki kistim var ama doktor adet ile kaybolur bunlar dedi rahimde gebelik görünmüyor ama yüne kan testi ver dedi sonuç 3 saat sonra çıkıcak ama pozitif olacağını düşünmüyorum. Doktorum 10 gün adet gelmesini beklicez dedi
Canım kistler minikse sorun yaratmıyor kimi kistler adet ile atılmıyor tedavi gerektiriyor. Takibe alman iyi olabilir. Doktor tahminin kalınlığı ile ilgili birşeyler söyledi mi
kızzz bnde ogn öleydm işte bi toz aldm nevresm değiştim bulaşık makinesi yerleştirdim pertim çktı :KK70: :KK70: diğer işlerin hepsini tek günde yapan ben yaniii düşünnn :işsiz: çok normal sn bnden de cok yorulursn 3 canlısın sen :KK60:

iyilik için vurulmaz aplaaaa öpülürrr :KK70::KK60:
😂 Napalim bu dönemi böyle yavaş yavaş işleri hallederek geçireceğiz belli oldu. Ben en iyisi kahvaltılık birşeyler yiyim yemek gelene kadar

Canım kistler minikse sorun yaratmıyor kimi kistler adet ile atılmıyor tedavi gerektiriyor. Takibe alman iyi olabilir. Doktor tahminin kalınlığı ile ilgili birşeyler söyledi mi

😂 Napalim bu dönemi böyle yavaş yavaş işleri hallederek geçireceğiz belli oldu. Ben en iyisi kahvaltılık birşeyler yiyim yemek gelene kadar
açıktın mı sende bzmm gibi haydiii söyleeeee :KK6: :halay: :KK73: :spor:

Kistlerin içi sıvı dolu adet zamanı büyük bir ihtimalle kaybolur dedi rahim kalınlığı ile ilgili bir şey söylemedi rahimde gebelik görünmüyor dedi sadece

Yeterki hamile kalsinn o bana bakmaz ama ben ona bakarım mapushane de :KK70::KK70:
Aslında hepimiz gebelikte rahat yiyebilelim diye kilo veriyormuş meğer :KK70:
Nerden de anladı niyetimi😂 Annem, teyzelerim, ablam hamileliklerinde ilk aylar bulantı olduğu için hep çok az kilo ile tamamladılar hamileliklerinde. Benim de öyle olursa kilo almam 😂işte bir sorunum var, herşeyden önce hamile kalmam gerekiyor 🤣🤣🤣

açıktın mı sende bzmm gibi haydiii söyleeeee :KK6: :halay: :KK73: :spor:
Off hem nasill🤯🤤
Kistlerin içi sıvı dolu adet zamanı büyük bir ihtimalle kaybolur dedi rahim kalınlığı ile ilgili bir şey söylemedi rahimde gebelik görünmüyor dedi sadece
Hani rahmin çok kalınlaşmış gebelik olabilir gibi birşey söyledi mi diye merak ettim
Nerden de anladı niyetimi😂 Annem, teyzelerim, ablam hamileliklerinde ilk aylar bulantı olduğu için hep çok az kilo ile tamamladılar hamileliklerinde. Benim de öyle olursa kilo almam 😂işte bir sorunum var, herşeyden önce hamile kalmam gerekiyor 🤣🤣🤣
Kuzuş son 3 ayın içindesin tamamlandığında gebesin Allah'ın izniyle 🤗🧡

Selamlar kızlar💜💜
O kadar yoğun çalışıyorum ki anca işten çıkınca bakıyorum telefona şimdi okudum okudum sayfalarca geldim sona 😃 siz tecrübeli kardeşlerime sorum var test alıcam internetten gebelik ve yumurtlama hangi marka alıyım önerdiğimiz var mı? İnt baktım bi sürü şey çıktı karşıma kafam karıştı şunu al diyebileceğiniz varsa onu alacağım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederimmm 🌸🌸🌸💕💕

Selamlar kızlar💜💜
O kadar yoğun çalışıyorum ki anca işten çıkınca bakıyorum telefona şimdi okudum okudum sayfalarca geldim sona 😃 siz tecrübeli kardeşlerime sorum var test alıcam internetten gebelik ve yumurtlama hangi marka alıyım önerdiğimiz var mı? İnt baktım bi sürü şey çıktı karşıma kafam karıştı şunu al diyebileceğiniz varsa onu alacağım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederimmm 🌸🌸🌸💕💕
İnsatadan almıştım ben minnakkurabiyelerr diye bı sayfadan

Günaydın piremses 🥰
Piremses deyince aklima sey geldi yaa, benim tahmini dogum tarihim 11.10 💕DUNYA KIZ COCUKLARI GUNU.💕 Allah nasip ederse, aksilik olmazsa, bebegim o tarihte dogarsa, liz olursa superde , erkek olursa🤣🤣🤣🤣akli erince bula bula kiz cocuklari gunundemi dogurdun der yaaa.

Selamlar kızlar💜💜
Instada bir gebe in günlüğü sayfasından aldım canım. Fiyat olarak da uygun.

X