Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkitane bebisi oluncaaaa ayilamadi
Sorma yaa tam bir kış uykusu olmaya başladı
Canım benim çok üzüldüm İnşallah bu ay gebe kalırsın

Her aciktigimda diyede bi durum da vardi sahi dimi eskiden?simdilerde , saldirarak yiyorum ,magaradaki Kadina bisey uzatilmis gibiyim ,kapiyorum ben kimin yuzugunuuuu? insaallah bi kuyumcuya falan girmemisimdir o aralar.

Benim kahverengi lekelenmem Pazartesi başladı bugün bitti sanıyordum peçeteye veya günlük pede gelen bir şey yok şu an için hiç kırmızıya dönüşmedi ama hiç bir belirtim yok açıkcası bugün doktor randevum var bakalım sonuç ne olacak

İnşallah , bugün saat 13:00'de hsg randevum var. Allah'ım sen hepimizin yardımcısı ol.
Canım çok sakin ol ağrılı değil. Hepimiz HSG çektirdik HSG ye girmeden yarım saat önce ağrı kesici at bı tane. Bı de yanında günlük ped olsun zaten anında ayağa kalkıp yürüyeceksin geçmiş olsun inşallah güzel çıkar sonuç
Her aciktigimda diyede bi durum da vardi sahi dimi eskiden?simdilerde , saldirarak yiyorum ,magaradaki Kadina bisey uzatilmis gibiyim ,kapiyorum ben kimin yuzugunuuuu? insaallah bi kuyumcuya falan girmemisimdir o aralar.
Girmissindir belki bu karakola gittin mi emin değilim yapmış olabilirim diye gitmediysen söyle bana bileyim
Ben bastirmak istemiyom ki, yemek istiyom.
Ahh o dürtü bende de tavan ama yapamayissss doğurduktan sonraki cinsel hayatını düşün neremi kapatmakla uğraşacağımi düşünmek istemiyorum
Şappii Şappiii dememistir insaallah tòvbe yaa , Ben ne diyom
Hamile zekası normaldir çok şeapmayin
Kadin Senin elmasi yutmus , sen niye 3Kere yaziyon diyon.Eminsin dimi? Anladik, yanlislik yok.o zaman imzaliyoz bak tutanagi.
Mikser ben dün bu olaydan yirtmistim tekrar gündeme gelmeseydi iyiydi

kuzu tefriciye neye niyetlenirsen okunuyor ben gebelik sağlıkla ilerlesin die niyetlendm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…