Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızzz bnde ogn öleydm işte bi toz aldm nevresm değiştim bulaşık makinesi yerleştirdim pertim çktı diğer işlerin hepsini tek günde yapan ben yaniii düşünnn çok normal sn bnden de cok yorulursn 3 canlısın sen

iyilik için vurulmaz aplaaaa öpülürrr

Canım kistler minikse sorun yaratmıyor kimi kistler adet ile atılmıyor tedavi gerektiriyor. Takibe alman iyi olabilir. Doktor tahminin kalınlığı ile ilgili birşeyler söyledi mi
Napalim bu dönemi böyle yavaş yavaş işleri hallederek geçireceğiz belli oldu. Ben en iyisi kahvaltılık birşeyler yiyim yemek gelene kadar

açıktın mı sende bzmm gibi haydiii söyleeeee

Kistlerin içi sıvı dolu adet zamanı büyük bir ihtimalle kaybolur dedi rahim kalınlığı ile ilgili bir şey söylemedi rahimde gebelik görünmüyor dedi sadece

Yeterki hamile kalsinn o bana bakmaz ama ben ona bakarım mapushane de
Aslında hepimiz gebelikte rahat yiyebilelim diye kilo veriyormuş meğer
Nerden de anladı niyetimi Annem, teyzelerim, ablam hamileliklerinde ilk aylar bulantı olduğu için hep çok az kilo ile tamamladılar hamileliklerinde. Benim de öyle olursa kilo almam işte bir sorunum var, herşeyden önce hamile kalmam gerekiyor

açıktın mı sende bzmm gibi haydiii söyleeeee
Off hem nasill
Kistlerin içi sıvı dolu adet zamanı büyük bir ihtimalle kaybolur dedi rahim kalınlığı ile ilgili bir şey söylemedi rahimde gebelik görünmüyor dedi sadece
Hani rahmin çok kalınlaşmış gebelik olabilir gibi birşey söyledi mi diye merak ettim
Kuzuş son 3 ayın içindesin tamamlandığında gebesin Allah'ın izniyle

Selamlar kızlar
O kadar yoğun çalışıyorum ki anca işten çıkınca bakıyorum telefona şimdi okudum okudum sayfalarca geldim sona siz tecrübeli kardeşlerime sorum var test alıcam internetten gebelik ve yumurtlama hangi marka alıyım önerdiğimiz var mı? İnt baktım bi sürü şey çıktı karşıma kafam karıştı şunu al diyebileceğiniz varsa onu alacağım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederimmm

İnsatadan almıştım ben minnakkurabiyelerr diye bı sayfadan

Günaydın piremses
Piremses deyince aklima sey geldi yaa, benim tahmini dogum tarihim 11.10 DUNYA KIZ COCUKLARI GUNU. Allah nasip ederse, aksilik olmazsa, bebegim o tarihte dogarsa, liz olursa superde , erkek olursaakli erince bula bula kiz cocuklari gunundemi dogurdun der yaaa.

Instada bir gebe in günlüğü sayfasından aldım canım. Fiyat olarak da uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…