Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyyyy Çok uzak yoldan taaaa 4825. sayfadan 4859. sayfaya kadar geldim... En Büyük TÜRKİYE
Bir su bir çorba ısmarlayanınız yokmu abe kardeşcanlar :KK70::KK70:
Nasılsınız bakalım ?

LaRisaCca LaRisaCca bebişler maşallah maşallah çok mutlu oldum. :KK36:
Hoşgeldin Canimm istediğin çorba olsun 🥣 hemen otur ferahlan 😂
İyiyiz omurcum sen nasılsın? Bebisin nasıl? Cinsiyeti ne zaman öğreneceğiz?
Bebisler için teşekkür ederiz teyzesi inşallah kalp atışlarını da duyarız 🥰

Canım çok sakin ol ağrılı değil. Hepimiz HSG çektirdik🤗 HSG ye girmeden yarım saat önce ağrı kesici at bı tane. Bı de yanında günlük ped olsun🤗 zaten anında ayağa kalkıp yürüyeceksin geçmiş olsun inşallah güzel çıkar sonuç

Girmissindir belki bu karakola gittin mi emin değilim yapmış olabilirim diye 🤔 gitmediysen söyle bana bileyim 😂

Ahh o dürtü bende de tavan ama yapamayissss 😂 doğurduktan sonraki cinsel hayatını düşün 😂😂 neremi kapatmakla uğraşacağımi düşünmek istemiyorum 😂😂

Hamile zekası 😂 normaldir çok şeapmayin 😂

Mikser 😂 ben dün bu olaydan yirtmistim tekrar gündeme gelmeseydi iyiydi
Ay canım girdim / çıktım yarım saat oldu. Çok şükür ikisi de açık. Anlık bir regl ağrısı gibi. 2-3 dk’da bitti gitti. Şükürler olsun temiz. 🙏🏼🙈😍☘️🌸🧡

Larişkoo şimdi gebelik testinde pozitifi gördükten kac gun sonra kalp atışı duyuluyor tam olarak. Biz tabiki planli gebelik yaptığımız icin hemen öğreniyoruz 😬 keske dizilerdeki gibi 3 aylık oldugunda ogrenebilsek😂😂 bu ömür gün saymakla bitecek yaa 🙈😂

Oyyyyy Çok uzak yoldan taaaa 4825. sayfadan 4859. sayfaya kadar geldim... En Büyük TÜRKİYE
Bir su bir çorba ısmarlayanınız yokmu abe kardeşcanlar :KK70::KK70:
Nasılsınız bakalım ?

LaRisaCca LaRisaCca bebişler maşallah maşallah çok mutlu oldum. :KK36:
bn sana hemennn çay corba ikram ediyorum canmm ayaklarını yıkıyım mııı :halay: :KK70:

Ohh ellerine Sağlık..
Gripliyim hala geniz akıntım yoğun akşamdan pert düşüyorum eve :işsiz:
Yok öğrenmedik kuzum 12 si diye kendimi ayarladım cinsiyet balonları sipariş ettim dedim onlr gelmeden asla gitmem :KK70::KK70: kargo p.tesi geldi eşim odur budur haydi haydi dio :KK70::KK70:

ben hamile olursam, düşük tehlikem de olmazsa :KK70: :KK70: yürümeye devam edeceğim. Adım topiğinden yürüyen hamişler var epeyce.
valla bnde yürümek istyrm aslında biraz ztn kilolu kaldm şimdiden ztn deli gibi şiş hessdyrm her yerimi :KK70: bn 100 kilo ile gderm heralde doguma yuvarlanarak:halay: bn şu riskli dönemi atlatıyım bni gaza getir yürüym :KK70::KK70:

Ohh ellerine Sağlık..
Yok öğrenmedik kuzum 12 si diye kendimi ayarladım cinsiyet balonları sipariş ettim dedim onlr gelmeden asla gitmem :KK70::KK70: kargo p.tesi geldi eşim odur budur haydi haydi dio :KK70::KK70:
ayyy çok heycannnlııııı :KK73::KK73:

valla bnde yürümek istyrm aslında biraz ztn kilolu kaldm şimdiden ztn deli gibi şiş hessdyrm her yerimi :KK70: bn 100 kilo ile gderm heralde doguma yuvarlanarak:halay: bn şu riskli dönemi atlatıyım bni gaza getir yürüym :KK70::KK70:
sen yine yuvarlanarak ben eşime vinç ayarla şimdiden pazarlık yap diyorum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Ay canım girdim / çıktım yarım saat oldu. Çok şükür ikisi de açık. Anlık bir regl ağrısı gibi. 2-3 dk’da bitti gitti. Şükürler olsun temiz. 🙏🏼🙈😍☘️🌸🧡
Hadi geçmiş olsun canım benim çok şükür ki temiz çıktı. Bu ay gebelik için şansın yüksek. Sakin korunma bolca değerlendir tamam mı
Larişkoo şimdi gebelik testinde pozitifi gördükten kac gun sonra kalp atışı duyuluyor tam olarak. Biz tabiki planli gebelik yaptığımız icin hemen öğreniyoruz 😬 keske dizilerdeki gibi 3 aylık oldugunda ogrenebilsek😂😂 bu ömür gün saymakla bitecek yaa 🙈😂
Ayy zaten zor olan tedavi degilki testi beklemek 😂
Ohh ellerine Sağlık..
Amann daha iyilesmedin mi sen :KK51:bir an önce geçer inşallah canım. Hadi hayırlısı ile öğren inşallah kuzum.
Çorba deyince canım tutamac çekti evin tozunu alayım da pisireyim 5 dj iyi gider hava serin
Sen Teo gibi uzun mesafe ve öyle ritimli yuruyemezsin yavaş ritim kısa mesafe ve dinlene dinlene :tokat:

X