Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar gonalf kullanırken yumurtlama gibi akıntınız oldu mu ya bende oluyor ve çok korkuyorum çatladı diye ve daha 6 gün kullandım

Anladım canım bende altı gündür 75 mg kullanıyorum inşallah zamanı geçmemiştir geçen ay çünkü kendiliğinden çatlamıştı klomen kullanmıştım
Evet canım olur. Olması beklenen bir durumdur. Yumurtaların geliştiğini gösterir. 1 haftada yumurta çatlar mi? Zor.. ama herkesin ilaca verdiği tepki aynı olmaz senin yumurtalıkların daha hızlı büyüyebilir. O yüzden aşılamada çatlatma iğnesi vurduğun gün aşılamaya kadar cinsel perhiz i yasaklayacaklarindan çatlatma iğnesi vurana kadar gün aşırı değerlendirin. Böylece spermler hem taze kalır hem de içerde sürekli sperm bulunur yumurtalardan biri kendi kendine catlarsa şansı olmuş olur.
Günaydııııııııııınnnn sabah teeeee 6da kalktım abdest alıp namaz kıldım kuran okuduuuummm hepinize boool bool dua ettiiim rabbim inşallah kabul eder
Günaydın canım Allah kabul etsin dualarını inşallah

Ayy hadi inşallah cnm

Tamam kuzum inşallah bu sefer ancak canm insallah

İnşallah canımıniçiii

Günaydın beybisiler nasilsiniz bakalım dün ilk ignemi vuruldum eşim yaptı ben biraz korkttm ama olsun herşeyin hayırlısı olsun
Hadi hayırlı olsun canım inşallah bu defa gebe kalacaksın
Günaydınnn pazar günü çalışanlarrr varmı benim gibiii kızlarrr
Ellerine sağlık kuzumm ne iş yapıyorsun ki sen
Ayy hadi inşallah haberci rüyadır belki kimbilir

Hadi hayırlı olsun canım inşallah bu defa gebe kalacaksın

Ellerine sağlık kuzumm ne iş yapıyorsun ki sen

Ayy hadi inşallah haberci rüyadır belki kimbilir
İnşallah bebişim bu ay ilk defa bir yıldır yumurta kontrolü hap vs kullanmıyorum. Sadece inofolic combiye başldım düzenli onu bitircem. Önümüzdeki ay da adetin 3. Günü aşılama ya da tüp için dr a gitcem konuşcam bakalım kısmet

Hadi hakkında hayırlısı olsun güzelim inşallah tüpe gerek kalmadn gelir sana bebişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…