Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amannn duyguş da keseyi görmüş olur harika bir hafta sonu bizi bekliyor

Ay duyguş deli gibi belirti ariyoduk ya
Evet yaaa keseyi görcz allah nasip ederse ben hala inanamıyorum ha diyorm bn hamilemiyim gerçekten kendi kndime bazen İnşallah bi sorun çkmaz kuzu rabbm yüzümüze baksın inşallah
Ayyy simgoliii hiç sormaaaa bn bi ara kafayı yemiştim hatırla seni dürtüyodum sürekli birde bnm hamile oldugumu bildkten snra hala belirti aramama kaç puan peki sanki bana belirti gidince bsey olckmış gibi geliyo allah korusun

Birlikte saycaz şafağımızı benim 7 gün sonra test günüm haftaya pazar yapcam bir eğerki 5de yukarı çıkarsa hemen kan sulandırıcı iğnelere başlayacam inşallah
Allah'ım inşallah diyorum yaa arkandan geliyorum pesindeyim

Allah'ım inşallah diyorum yaa arkandan geliyorum pesindeyim
İnşallah kuzummm şu aralar çok duygusalım atvde kardeşlerim diye bi dizi var hüngür hüngür ağlıyorum allahım bu hamilelik serüveni beni çok kötü yaptı valla herşeye ağlayasım var

Bnmde belirtilerim böylediydi kuzu bu iyi şeyler
Böyle şeyler duydukça daha bi mutlu oluyorum valla kuzum inşallah bu ay olur Bugün birden içime bişey oturdu negatifde olabileceğini düşündüm ağladım bu ayda olmazsa diye ayy valla karmakarışık duygular içerisindeyim kuzum

İnşallah kuzummm şu aralar çok duygusalım atvde kardeşlerim diye bi dizi var hüngür hüngür ağlıyorum allahım bu hamilelik serüveni beni çok kötü yaptı valla herşeye ağlayasım var
Bende sabah eşime saçmaladım, ortada birsey de yok ha bi 5 dk ağladım sonra markete gittik değişken ruh hallerimiz

Bende sabah eşime saçmaladım, ortada birsey de yok ha bi 5 dk ağladım sonra markete gittik değişken ruh hallerimiz
Ahhh allahııım aynı ben bu kız yaaaa bak şimdide gülüyorum belimde karnımda ağrı olunca allahım bi seviniyorum anlatamam

Kız sen kendi dotunu kolla
Yok Allah korusun canım benim herşey çok yolunda ve öyle devam edecek inşallah
İkisi bir arada mutluluklar yaşarız inşallllahhhh
Heyecanla bekliyorum canım

Heeeee anladımmm şimdii ah cahillik
Ahahah yok kız hepimiz birbirimizden öğreniyoruz iste
Ay kızlar ya kendime ne güzel bi profil fotosu bulmuştum. Ama karikatür tarzı şeyler artık yasakmış. Buda o yasağa giriyomu acaba biliyomusunuz
Bence girmiyordur canım güle güle kullan
Kizlar benim asilamanin 4 gunundeyim çok pis mide yanmam var Progestan dan kaynaklanir mi fitil olarak kullanmadım
Canım prospektüsüne bı bak bakalım öyle yan etkisi var mı bana hiç yapmamisti yediklerinden kaynaklanıyor olabilir

Ayy tamam larim çok sağol içimi rahatlattın

Ahhh allahııım aynı ben bu kız yaaaa bak şimdide gülüyorum belimde karnımda ağrı olunca allahım bi seviniyorum anlatamam
Hahahaha nelere sevinir hale geliyor insan ya, rabbim büyük umut ettiriyor nasipte edecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…