Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa çok güzel Ablan da hamile demek, peki o kaç haftalık?
Kız kardeşim hamile o benden 4 hafta geride.. Ben 2017 de evlendim o 2020 Ağustos ayında evlendi hep dua etti ablamda önce hamile kalmayayım die Rabbim de gönlüne göre verdi.

Kızlar gonalf kullanırken yumurtlama gibi akıntınız oldu mu ya bende oluyor ve çok korkuyorum çatladı diye ve daha 6 gün kullandım
Ben kullandim cuma günü doktora gitmiştim yumurtam gelismemis dedi 11 13 mm falan kalmıştı sağ sol iki yumurtam vardı özele gittigim için doktor çalışmıyordu cuma cumartesi pazar dozunu yükseltip iğne oldum pazartesi doktora gittim sağdaki daha küçüktü sola göre saf 18mm ulaşmıştı solda yumurta yoktu 12 mm gözüküyordu doktor o kadar çok baktı ki benimde cumartesi pazar baya yumurtlama gibi ağrı ve akıntı yaşadım bunu doktora söyledim sol tarafta serbest sıvı var sanırım o yumurtan kendi kendine gelişip çatlamış olmalı dedi saga göre aşılama yaptık
5 gün 75 mg 5 6 günde 112.5 mg dozunda kullandım

Anladım canım bende altı gündür 75 mg kullanıyorum inşallah zamanı geçmemiştir geçen ay çünkü kendiliğinden çatlamıştı klomen kullanmıştım

Anladım canım bende altı gündür 75 mg kullanıyorum inşallah zamanı geçmemiştir geçen ay çünkü kendiliğinden çatlamıştı klomen kullanmıştım
İnşallah hiç kontrole gitti mi ne zaman gidecen gittiyse kaç mm kaç yumurtan vardi

Evet öyleymiş ama heralde bir hafta da büyüyüp çatlayamaz değil mi
Herkesin yumurtası farklı benim klomende geneldr daha fazla geliştirdi daha çabuk ama ignede daha geç gelişti sanırım stres yapmıştım ama çok şükür gelişmişti insllah tutarda 10 marttan sonra guzel haberlerle gelirim

İnşallah pozitif olur bekletmeden daha fazla hamile kalırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…